DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Energy Finance 2007 - inwestycje w sektorze energetycznym

Autor: Katarzyna Pawłowska
Źródło: PAP - Nauka w Polsce
Data: 2007-05-12


"Przedstawiciele najważniejszych urzędów państwowych, związanych z sektorem energetycznym, instytucji i organizacji pozarządowych, promujących idee odnawialnych źródeł energii oraz instytucji finansowych, wezmą udział w seminarium „Energy Finance 2007 - Inwestycje w sektorze energetycznym”. Organizatorem imprezy, która odbędzie się 14 maja 2007 r. pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, jest Gdańska Akademia Bankowa we współpracy z Instytutem Energetyki Odnawialnej.

Tegoroczne seminarium zaadresowane jest do innowacyjnych przedsiębiorstw, zainteresowanych problematyką inwestycji w sektorze energetycznym, ze szczególnym uwzględnieniem energetyki odnawialnej.
Dyskusja w trakcie obrad dotyczyć będzie m.in. problematyki „project finance” oraz roli i perspektyw partnerstwa publiczno-prywatnego w kontekście polityki energetycznej na szczeblu państwowym i samorządowym.
Tematyka inwestycji w energetyce odnawialnej poruszana będzie również z uwzględnieniem zobowiązań Polski z tytułu członkostwa w Unii Europejskiej m.in. w kontekście decyzji Rady Europy dotyczącej udziału energii ze źródeł odnawialnych w bilansie energii pierwotnej do roku 2020...."

tot

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz