DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Krzesło IKEA laureatem konkursu Dobry Wzór

Autor:
Źródło:
Data: 2007-05-01


Krzesło IKEA PS ELLAN z kolekcji IKEA otrzymało główną nagrodę w tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór 2006, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.
Do Finału Konkursu eksperci IWP zakwalifikowali 48 polskich i zagranicznych produktów. Są to najlepiej zaprojektowane produkty na polskim rynku, które zdobyły największą liczbę punktów za walory estetyczne, użytkowe, ekonomiczne i wartości dodatkowe, opracowane dla każdej kategorii konkursowej.

Krzesło IKEA otrzymało nagrodę główną w kategorii „Sfera Domu” za najlepiej zaprojektowany produkt dostępny na rynku polskim.
Krzesło IKEA PS ELLAN pozwala osobie siedzącej na bezpieczne przyjmowanie pozycji odchylonej do tyłu. Produkt został wykonany z surowców wtórnych - kompozytu drewna i plastiku. Można je złożyć bez użycia żadnych narzędzi i jest łatwe w transporcie. Od 27 kwietnia do 24 czerwca w salach wystawowych IWP będzie można oglądać wystawę pokonkursową, na której zostaną zaprezentowane wszystkie finałowe produkty tegorocznej, czternastej edycji konkursu Dobry Wzór.

IKEA


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz