DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Styl i elegancja w Twoim domu

<font color=gray>Pegasus Public Relations</font>

Autor: <font color=gray>opr. JR</font>
Źródło: <font color=gray>Pegasus Public Relations</font>
Data: 2007-04-16


Firma Kronopol wprowadziła na polski rynek nową markę ekskluzywnych podłóg o nazwie PLATINIUM. Marka, na którą składa się sześć kolekcji, trafiła do sieci sprzedaży już w marcu.

Kronopol to firma należąca do szwajcarskiego holdingu Swiss Krono Group. W fabryce mieszczącej się w Żarach, produkuje się między innymi drewnopochodne materiały budowlane oraz podłogi lamiowane. Kronopol Laminate Flooring to znana i dobrze rozpoznawalna marka podłóg na polskim rynku. Po doświadczeniach z produktami kierowanymi do szerokiej grupy odbiorców firma postanowiła wprowadzić markę ekskluzywną.
„Podłoga PLATINIUM to nowa przestrzeń życia, symbol siły, długowieczności i stabilności.” – charakteryzuje nową markę Marek Piekarz, Kierownik Działu Marketingu firmy Kronopol – „Nowe wzory tworzyliśmy z najwyższą starannością i precyzją. Akcentowaliśmy każdy detal a wyszukana estetyka wzorów wymyka się ogólnym schematom i wyprzedza trendy. Postawiliśmy przed sobą zadanie odnalezienia idealnej równowagi pomiędzy najwyższą jakością i wyrafinowanym stylem. Oddajemy w Państwa ręce podłogę doskonałą. Mogącą stanowić inspirację do kreowania eleganckiego i pełnego harmonii miejsca.”

Występujące w sześciu kolekcjach, podłogi PLATINIUM dzięki najwyższej jakości wykonania oraz właściwościom technicznym, takim jak klasy ścieralności AC4 i AC5, są produktem dla najbardziej wymagających. Oprócz klas ścieralności kolekcje różnią się między sobą grubością, formatem oraz strukturą powierzchni doskonale oddającą charakter poszczególnych gatunków drewna. Cechy użytkowe podłóg Kronopolu zapewniają ich trwałość i długi okres żywotności, podczas gdy nieprzeciętne walory estetyczne pozwalają zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.

AMBIANCE - jest to kolekcja skomponowana z inspiracji egzotycznymi gatunkami drewna. Dzięki niekonwencjonalnemu kształtowi paneli trudno się oprzeć skojarzeniom z podłogami luksusowych jachtów. Wykorzystanie jako wzorców takich gatunków drewna jak Jatoba, Lapacho, Merbau i uzupełnienie ich jasnym Jaworem oraz szlachetnym Dębem Genewa czyni tę kolekcję wyjątkowo atrakcyjną. Podłogi z tej kolekcji mają grubość 8 mm i klasę ścieralności AC4.

PARQUET jest kolekcją estetycznie nawiązującą do wyglądu klasycznych parkietów drewnianych. Można ją ułożyć w tradycyjny wzór „w jodełkę”. PARQUET to propozycja dla tych, którzy cenią sobie łączenie tradycji z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

EXCELLENCE w palecie PLATINIUM to synonim czystej elegancji. Wysmakowane kolory ekskluzywnych gatunków drzew, takich jak Wenge, Jesion Parzony czy Wiąz Orientalny, w połączeniu z powierzchnią o podwyższonym połysku, w pełni oddają naturalne piękno drewna.

PROGRESS jest kolekcją adresowaną do osób dla których prostota w połączeniu z trwałością to optymalne zestawienie. Podłogi z tej linii mają grubość 10mm. Dostępne w dwóch, całkowicie nowych rodzajach powierzchni odzwierciedlających pory drewna oraz ręcznie strugane drewno nadają podłodze niepowtarzalny charakter. Kolory Jabłoni Górskiej, Dębów Retro, Paryskiego i Oklahoma idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz.

MASSIVE to linia o najwyższej trwałości i wytrzymałości na ścieranie (klasa AC5). Szczególnie nadaje się do miejsc o dużym natężeniu ruchu, a grubość 12 mm nadaje tej podłodze nieprzeciętnej stabilności.

KING SIZE to ostatnia kolekcja podłóg PLATINIUM. Składa się z największych dostępnych elementów o długości 1845mm. Połączenie najwyższej klasy ścieralności (AC5), wytrzymałości oraz rozmiaru, sprawia że KING SIZE doskonale nadaje się do dużych, otwartych przestrzeni. Klasyczne kolory Mahoniu i Dębu nadadzą każdemu wnętrzu wysmakowanego charakteru.

Styl i elegancja w Twoim domu (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz