DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Chojnickie targi Drewtransu

Autor: Opr. JR
Źródło: effectica
Data: 2007-03-26


W piątek 16 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej Parku Wodnego w Chojnicach odbyła się pierwsza edycja "Pomorskich Targów Materiałów i Akcesoriów Meblarskich".

<center><b><font color=darkcyan><b>Pierwsza edycja<br> Pomorskich Targów <br>Materiałów i Akcesoriów <br>Meblarskich </b></font></center><center><b><font color=darkcyan><b>Pierwsza edycja<br> Pomorskich Targów <br>Materiałów i Akcesoriów <br>Meblarskich </b></font></center>

Targi zorganizowane zostały przez wchodzącą w skład sieci dealerskiej Pfleiderer Partner firmę Drewtrans. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 20 wystawców, m.in. Gamet, Nomet, Laguna, Jowat, Steico, Blum, Thermoplast i Pfleiderer.
Od 10.00 do 17.00 wystawę zwiedziło kilkuset indywidualnych odbiorców, właścicieli zakładów stolarskich, hurtowni, a także dużych zakładów produkcyjnych.
Chojnicką Halę Widowiskowo-Sportową licznie odwiedziła również młodzież okolicznych szkół średnich o profilu meblarskim oraz drzewnym. Znaczenie pierwszej tego typu imprezy dla regionu podkreślała obecność władz samorządowych miasta i powiatu.

Dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi dla uczestników targów były liczne konkursy z cennymi nagrodami, m.in. konkurs znajomości dekorów płyt meblowych, szybkości i dokładności złożenia szuflady z gotowych elementów, konkurs na najładniejsze stoisko. W konkursie cięcia drewnianego klocka piłą na czas zmierzyła się dyrekcja zakładów płytowych z władzami lokalnymi. Powodzeniem zwiedzających cieszyły się szkolenia równolegle organizowane przez firmy CAD Projekt i Pfleiderer.
Uczestnicy szkoleń mogli zapoznać się z możliwościami jakie daje komputerowe wspomaganie projektowania w procesie aranżacji wnętrz, a także posłuchać wykładu na temat trendów wzorniczych w przemyśle meblarskim.

Podsumowując spotkanie Zenon Wrzeszcz, właściciel Drewtransu podziękował Klientom firmy, jak również dostawcom i pracownikom za dotychczasowe osiągnięcia, za pomoc w przygotowaniu i aktywny udział w targach, życząc jednocześnie wszystkim sukcesów oraz dalszej, korzystnej współpracy. DREW-TRANS jest firmą rodzinną istniejącą na polskim rynku od maja 2001r. Główna siedziba spółki mieści się w Chojnicach.
W ciągu ostatnich lat firma poszerzyła terytorialny zasięg swojej działalności o trzy nowe oddziały zlokalizowane w Starogardzie Gdańskim, Czarnej Wodzie oraz Pile. Obecnie firma zatrudnia łącznie 91 pracowników.

W ofercie handlowej firmy znajduje się szeroki zakres materiałów skierowanych dla średnich i mniejszych producentów mebli jak: płyty, blaty, fronty akcesoria meblowe. Firma świadczy również wysokiej jakości usługi cięcia frezowania oklejania elementów meblowych.
Od 2004 roku DREW-TRANS należy do autoryzowanej sieci sprzedaży produktów PFLEIDERER, co podkreśla znaczące miejsce firmy wśród dostawców dla branży meblarskiej.

Chojnickie targi Drewtransu (Zdjęcia: 3)

<center><b><font color=darkcyan><b>Pierwsza edycja<br> Pomorskich Targów <br>Materiałów i Akcesoriów <br>Meblarskich </b></font></center><center><b> <font color=darkcyan>W konkursie cięcia drewnianego<BR> klocka piłą na czas zmierzyła się <BR>dyrekcja zakładów płytowych<BR> z władzami lokalnymi</font></center></b><center><b><font color=darkcyan>Wystawę zwiedziło kilkuset <br>indywidualnych odbiorców,<br> właścicieli zakładów stolarskich,<br> hurtowni, a także <br>dużych zakładów produkcyjnych </font></center></b>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz