DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Okna Fakro - World Class Polish Product

Fakro

Autor:
Źródło: Fakro
Data: 2007-03-19


Okna produkowane przez Fakro zostały laureatem konkursu "Polski Produkt Światowy - World Class Polish Product".

Ideą konkursu zorganizowanego przez redakcję miesięcznika "Export&Import" jest nagradzanie i promowanie najlepszych polskich produktów, które znalazły uznanie na rynkach międzynarodowych. Konkurs ma na celu podnoszenie rangi i konkurencyjności polskiego produktu i upowszechnianie najlepszych przykładów polskiego sukcesu technologicznego. Nagrodzone produkty eksportowe oznaczone herbem "Polski Światowy Produkt" winny tworzyć w świecie wizerunek doskonałego produktu polskiego, budzić zaufanie do polskiej marki. To wielka odpowiedzialność jaka spoczywa na laureatach tego konkursu.

Redakcja wyłaniając laureatów zaprosiła do współpracy radców handlowych placówek dyplomatycznych w wielu krajach a także przedstawicieli dyplomacji ekonomicznej placówek akredytowanych w Polsce. To oni dokonali wskazań i oceny produktów, które ich zadaniem, w pełni odpowiadały założeniom i celom konkursu.

Firma Fakro otrzymała specjalny certyfikat z herbem nagrody, który będzie mogła wykorzystywać przez najbliższe półtora roku w swoich działaniach marketingowych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz