DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Targi ACOM 22-24 lutego w Bukareszcie

Baltic Wood

Autor: JR
Źródło: Baltic Wood
Data: 2007-03-14


W dniach od 22 do 24 lutego br. Baltic Wood producent podłóg warstwowych marki Baltic Floor® wziął udział w targach organizowanych przez firmę ACOM. Impreza odbyła się na terenie centrum wystawienniczego ROMEXPO w Bukareszcie. Swoje produkty zaprezentowali tam dostawcy firmy ACOM. Wśród odwiedzających byli przedstawiciele rumuńskich firm z branży materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Firma Baltic Wood zaprezentowała na targach cały przekrój swoich wyrobów, zarówno nowości marki Baltic Floor®, czyli podłogi bejcowane, ale również pozostałe pozycje asortymentowe w przekroju gatunków drewna jak i pokryć powierzchni. Co cieszy, zainteresowanie parkietem panelowym było duże. Rumunia przeżywa okres szybkiego wzrostu, co przekłada się oczywiście na intensywny rozwój sektora budowlanego. Z pewnością Rumunia to rynek ogromnych możliwości, których oczywiście nie zamierzamy zmarnować.

Warto wspomnieć, że targi miały również bardzo bogatą oprawę. Uczestnicy mogli posłuchać muzyki klasycznej, obejrzeć pokaz ludowych tańców rumuńskich.

Choć sprzedawaliśmy nasze wyroby na rynek Rumunii jeszcze przed przystąpieniem tego kraju do Unii Europejskiej, jesteśmy przekonani, że poprzez udział w tej imprezie będziemy w stanie wzmocnić swoją pozycję rynkową.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz