DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Mebloform uzyskał certyfikat FSC z NEPCon

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2007-03-13


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit Kalwaryjskich Zakładów Meblarskich Mebloform Sp. z o.o. w miejscowości Kalwaria Zebrzydowska. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-002201, obowiązujący w okresie od 16 lutego 2007 roku do 15 lutego 2012 roku.

Firma z wieloletnią tradycją, produkuje meble takie jak: stoły, szafy, szafki, biurka, łóżka, meble wyposażenia biur i hoteli, a także specjalistyczne meble dla służby zdrowia.
Firma produkuje meble z litego drewna, wysokiej jakości oklein naturalnych, a na zamówienie także z melaminy i laminatu.

Przedsiębiorstwo wyposażone jest w nowoczesne, komputerowo sterowane maszyny, centra obróbcze i nowoczesne urządzenia ochrony środowiska. Nowoczesne urządzenia, doświadczona załoga, wieloletnia współpraca z klientami z Europy Zachodniej, USA i Japonii, stawiającymi najwyższe na świecie wymagania oraz indywidualne podejście do klienta przekładają się na wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz dynamiczny rozwój firmy


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz