DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Przewodnik po trendach – Kuchnia – urok detalu

MTP

Autor: <font color=gray>opr. JR</font>
Źródło: MTP
Data: 2007-03-12


Trend przypomina żywy organizm, który zmienia się pod wpływem osiągnięć technologicznych.
Dzisiejszy konsument rozpoznaje trend na podstawie informacji o nowościach w magazynach o wnętrzach, nowościach w świecie mody, czy też po możliwościach i designie telefonów komórkowych. Jednak zanim taki produkt (czy informacja o nim) trafi do konsumenta, za tym produktem stoi jego proces rozwoju, idea projektanta, myśl techniczna, no i oczywiście strategia jego producenta.

Targom FURNICA 2007 będzie towarzyszyło wiele imprez. Jedną z nich będzie wystawa specjalna UROK DETALU – KUCHNIA. Wystawa ta będzie przygotowana z myślą o projektantach i producentach mebli kuchennych. Z okazji wystawy zostanie przygotowana, dzięki współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich z kwartalnikiem “Świat Mebli” i holenderską agencją VanBerloStudio’s, specjalna publikacja pod tytułem “Kuchnia – urok detalu”. Ten przewodnik po trendach będzie dostępny tylko podczas trwania targów FURNICA 2007 na terenie wystawy Urok Detalu – Kuchnia.

Przewodnik o trendach ma na celu zainspirować producentów i wytwórców akcesoriów meblowych do przyszłościowego myślenia. Myślenia, które zaowocuje nowymi pomysłami i rozwiązaniami, które pomogą projektantom mebli w twórczym myśleniu. Przewodnik ten zawierać będzie inspirujące zdjęcia i krótkie opisy. Nie będzie to 100 stronicowa powieść lecz wizualna podróż przez różne gałęzie przemysłu, które mogą w bezpośredni sposób wpłynąć na wyobraźnię odbiorcy i zapoczątkować dyskusję o przyszłości.
„Moim zadaniem, jako trendwatcher’a, jest informować producentów o nadchodzących trendach na tyle wcześnie, aby mogli oni dopasować swoją strategię oraz produkcję do najnowszych tendencji. Tendencji, o których konsument usłyszy za rok lub dwa.” Taki cel stawia sobie w pracy zawodowej autorka publikacji Zuzanna Skalska - trendwatcher holenderskiej agencji VanBerloStudio’s. Przewodnik po tredach będzie realizacją jej motto.

Oragnizator:  Wydawnictwo Fakt - Wydawnictwo powstało w 1994r. Głównym zakresem jego działalności jest wydawanie kwartalników specjalistycznych dla branży meblarskiej, oświetleniowej i ciepłowniczej. Najstarszym tytułem redagowanym przez "Fakt" sp. z o.o. jest "Świat Mebli", który istnieje na rynku od początku 1996 roku i jest najstarszym wychodzącym kwartalnikiem meblarskim.
Kontakt: Katarzyna Laskowska, tel. +48 (052) 585 28 80 info@fakt.bydgoszcz.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz