DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Baltic Wood S.A. na targach SURFACES 7-9 luty 2007, Las Vegas

Autor:
Źródło:
Data: 2007-03-08


Największe targi pokryć podłogowych w Ameryce Północnej, co roku stwarzają doskonałą okazję do zawarcia nowych relacji handlowych, wymiany informacji rynkowych czy też - jak w przypadku firmy Baltic Wood S.A. - do uroczystego otwarcia oddziału Baltic Wood na terenie Stanów Zjednoczonych.
Firma Baltic Wood S.A. po raz czwarty zaprezentowała kolekcję drewnianych podłóg marki Baltic Floor® w tym nowości wśród produktów bejcowanych: dąb cream, dąb coffee, dąb antique, jesion cream oraz jesion cinnamon.

Baltic Wood S.A. Baltic Wood S.A.

Stoisko Baltic Wood USA o powierzchni ponad 60m2 przyciągało uwagę zarówno wielkoformatową, doskonale widoczna, wiszącą grafiką o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych, spójną z aktualną linia materiałów reklamowych firmy na 2007 rok jak i wspaniałą ekspozycją produktów, produktów, o którą zadbali amerykańscy partnerzy firmy.

Same targi, jak co roku obfitowały w specjalne branżowe pokazy, konferencje i inne wydarzenia sprzyjające wymianie doświadczeń. Na niemal tysiącu stoisk ekspozycyjnych, obsługiwanych przez reprezentacje producentów z całego świata, gościło ponad 60 tys. zwiedzających.


Baltic Wood S.A.


JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz