DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

DREMA z rekomendacją EUMABOIS

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2007-01-15


Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA uzyskały rekomendację Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Tym samym znalazły się w światowej czołówce wydarzeń branżowych.

Eumabois zrzesza blisko tysiąc firm produkujących maszyny i akcesoria dla przemysłu drzewnego, których łączna produkcja w ubiegłym roku osiągnęła wartość ponad 5,4 mld Euro.
Rekomendacja jest wyraźnym sygnałem, podkreślającym duże znaczenie polskiego sektora meblowego i obróbki drewna w skali światowej – mówi Tomasz Kobierski, dyrektor projektu. – Dzięki niej spodziewamy się wzrostu liczby zagranicznych wystawców podczas następnej edycji targów DREMA. Dynamiczny wzrost sprzedanej powierzchni wystawienniczej i duże zainteresowanie ze strony specjalistów z branży – to główne walory poznańskiej DREMY, która zdobywa miano najważniejszej w rejonie Europy Środkowo Wschodniej.
Obecność czołowych firm, a także duża ilość najnowocześniejszych rozwiązań jakie prezentują, to bez wątpienia istotny składnik sukcesu targów DREMA. Innym ważnym elementem jest inicjatywa organizatora zmierzająca ku stworzeniu efektywnej platformy komunikacji biznesowej. Międzynarodowe Targi Poznańskie dbają o ciekawą oprawę organizując ciekawy program wydarzeń, nawiązujący do aktualnych zagadnień branżowych.

Dzięki systemowi rejestracji zwiedzających wiadomo, że targami DREMA interesują się nie tylko inwestorzy z Polski, ale także reprezentanci przemysłu drzewnego i produkcji mebli z całego świata. Korzystają oni również z sąsiedztwa odbywających się w tym samym czasie Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA. Z uwagi na swoją specyfikę – obydwie imprezy doskonale ze sobą korespondują.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz