DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Meble, które inspirują

Autor: opr. JR
Źródło: Pegasus PR
Data: 2007-03-06


Wysoka jakość mebli, klasyczny i nowoczesny styl, inspirujące rozwiązania to wszystko można znaleźć w studiach meblowych KLOSE.

<center><b><font color=darkred>Nowoczesny design jadalni<br>fot. jadalnia quattro</b></font></center><center><b><font color=darkred>Nowoczesny design jadalni<br>fot. jadalnia quattro</b></font></center>

Firma rozbudowuje własną sieć salonów, ale również współpracuje z najlepszymi salonami meblowymi zarówno w Polsce jak i za granicą. W lutym br. Kolekcja Mebli KLOSE rozpoczęła współpracę z siecią salonów meblowych Eko Line.

Studia z meblami Klose w sieci salonów Eko Line
Renomowane salony zlokalizowane obecnie w 10 największych miastach Polski w dużych centrach meblowych, w lutym wspólnie z Kolekcją Klose otworzyły Studia mebli Klose w Szczecinie i we Wrocławiu.
Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży mebli wysokiej klasy, profesjonalna obsługa, doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz oraz piękne klasyczne i nowoczesne meble Klose gwarantują wysoki poziom ekspozycji i obsługi. W Ekoline w Szczecinie na powierzchni 200 metrów kw można znaleźć najnowsze linie Kolekcji Mebli Klose.
Dominuje nowoczesny design jadalni, ale zwolennicy tradycyjnych rozwiązań również mogą obejrzeć aranżacje gabinetów eksponujące klasyczny prestiż mebli Klose. Natomiast we Wrocławiu, w kameralnym studio na powierzchni 80 m kw zaaranżowano piękne wnętrza gabinetowe KLOSE.

Salony inspirują
Meble KLOSE można znaleźć w najlepszych salonach meblowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Oprócz salonów Eko Line Kolekcja Mebli KLOSE współpracuje m.in. z salonami mebli KLER, Mebli Agata czy salonami Empir z Łodzi. W studiach sprzedaży KM Klose można skorzystać z programu graficznego, który stwarza nieograniczone możliwości aranżacji meblami KLOSE salonu, jadalni, gabinetu czy sypialni.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz