DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

SLALOM DRZEWNY

Drewno.pl

Autor: JR
Źródło: Drewno.pl
Data: 2006-11-23


Ostatni weekend ferii zimowych był czasem spotkania i wspaniałej, sportowej rywalizacji narciarzy reprezentujących branżę drzewną i narzędziową.

<center><font color=darkred><b>Radość na wieczornej<br> dekoracji zwycięzców</b></font></center><center><font color=darkred><b>Radość na wieczornej<br> dekoracji zwycięzców</b></font></center>

24 lutego 2007 roku na trasie Kaniówka w Białce Tatrzańskiej odbyły się pierwsze mistrzostwa w narciarstwie alpejskim branży drzewnej i narzędziowej organizowane przez portal drewno.pl, przy współpracy z Akademią Podróży, portalem narzędzia.com.pl i metale24.pl. Patronem medialnym tegorocznej imprezy było Forum Przemysłu Drzewnego i lasypolskie.pl.

Bazą zawodów w dniach 23-25 .02.2007 , a także miejscem spotkania zawodników ich rodzin i przyjaciół oraz organizatorów był pensjonat Baca w Poroninie. Profesjonalną i bezpieczną organizację przejazdów na stoku Kaniówka zorganizowała Szkołą Narciarska Harenda

Na trasie finałowego przejazdu slalomu stanęło 19 zawodników reprezentujących najznamienitsze firmy z branży.
Najlepszy czas slalomu osiągnął Piotr Bernas (MEGIW) suma dwóch przejazdów 00:58,22. Bezkonkurencyjna wśród kobiet okazała się Helena Gadomska (JURO-TRANS) suma dwóch przejazdów 01:09,33.

Trzy dni wspólnych spotkań i sportowych emocji, oraz wspaniałe nagrody zagwarantowali uczestnikom i gościom sponsorzy imprezy, Firma 3M Polska , oraz RO-MA.

Wierzymy, że cel mistrzostw jakim było połączenie zdrowej, sportowej rywalizacji i współzawodnictwa przedstawicieli branży drzewnej poprzez dostarczenie im dawki pozytywnej adrenaliny został osiągnięty. Zapraszamy za rok!

SLALOM DRZEWNY (Zdjęcia: 3)

<center><font color=darkred><b>Radość na wieczornej<br> dekoracji zwycięzców</b></font></center><center><font color=darkred><b>Pod bacznym okiem sędzów<br>z SN HARENDA</b></font></center>Widok na trasę slalomu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz