DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Metamorfoza 'M jak mieszkanie'

Autor:
Źródło:
Data: 2007-02-21


Od marca miesięcznik 'M jak Mieszkanie' w nowej formie. Zwiększyła się objętość, wprowadzono nowe działy, a szytą oprawę zastąpiono klejoną.

„Aktualne zmiany w „M jak mieszkanie” to kontynuacja polityki rozwoju pisma, rozpoczętej jesienią 2005 roku. Ponieważ nasza strategia okazała się słuszna, o czym świadczą rekordowe wyniki sprzedaży, zamierzamy nadal inwestować w magazyn, rozwijać go i dostosowywać do potrzeb czytelników” – mówi Katarzyna Białek, dyrektor strategiczny Wydawnictwa Murator. Magazyn docenili czytelnicy - możemy pochwalić się największą dynamiką wzrostu sprzedaży egzemplarzowej tego poradnika w swoim segmencie czasopism. Od stycznia do listopada 2006 średnia sprzedaż ogółem „M jak mieszkanie” wyniosła 67 411 egzemplarzy i była o 38% wyższa niż w analogicznym okresie 2005 roku.”- dodaje Białek.

www.wirtualnemedia.pl

Od marca miesięcznik "M jak mieszkanie" zwiększa się o 48 stron. 148-stronicowe wydanie ma zawierać więcej prezentacji autentycznych wnętrz - co miesiąc będzie pokazywanych pięć mieszkań zróżnicowanych pod względem stylu, metrażu i budżetu przeznaczonego na ich wykończenie. Nowy cykl Zacznij od barw to metamorfozy kolejnych pomieszczeń w domu. Dział finansowo-prawny zyskał dwie strony, więcej jest stron shoppingowych - gotowe zestawy produktów do wyposażenia, wykończenia i dekorowania wnętrz polecane przez stylistów i redakcję "M jak mieszkanie".

Trwające od 21.02 do 01.03 kampania telewizyjna marcowego wydania obejmuje stacje: TVN, TVN 24, TVN Style, TVN 7, Telewizje Polsat i Puls oraz Tele 5. Reklamy prasowe pojawią się w „Super Expressie”, tygodniku „Wprost” i magazynach Wydawnictwa Murator: ”Murator”, ”Zbuduj dom”, ”Dobre Wnętrze”, ”Zdrowie”, ”Podróże”. Promocja w internecie będzie prowadzona w serwisach: muratordom.pl, poradnikzdrowie.pl, muratorplus.pl, podroze.pl, projekty.murator.pl, murator.pl, mjakmieszkanie.pl, dobrewnetrze.pl, zbuduj.pl.
Plakaty promujące „M jak mieszkanie” pojawią się w 14 centrach handlowych sieci Praktiker na terenie całej Polski. Kampania obejmuje również punkty sprzedaży prasy. Dla czytelników przygotowano konkurs SMS-owy „Marcowe migdały” - do wygrania 100 atrakcyjnych nagród.
Media zaplanował i zakupił dom mediowy MindShare, spot telewizyjny zrealizowała firma Adah Advertising, a autorem strategii promocji o nazwie „Efektowne powiększenie” jest Dział Marketingu – Wnętrza, zajmujący się promowaniem produktów wnętrzarskich Wydawnictwa Murator.

wirtualnemedia.pl

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz