DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Zmiany dyrektorów w RDLP Kraków i Szczecin

Lasy Państwowe

Autor: dja
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2007-02-18


Dyrektor generalny Lasów Państwowych Andrzej Matysiak dokonał kolejnych zmian dyrektorów dyrekcji regionalnych.

Odwołany został z zajmowanego stanowiska Alfred Król – dyrektor RDLP w Krakowie. Do czasu powołania nowego dyrektora, Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Krakowie będzie kierować Krystyna Mikrut - zastępca dyrektora ds. ekonomicznych.

15 lutego odwołany został również Jerzy Data - dyrektor RDLP w Szczecinie. W tym przypadku znany jest juz następca - będzie nim Sławomir Wencel.

Sławomir Wencel ma 51 lat. Jest absolwentem Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Poznaniu. Karierę zawodową rozpoczął w 1980 roku w Nadleśnictwie Bierzwnik jako adiunkt. W latach 1983-1986 pracował na stanowisku zastępcy nadleśniczego w Nadleśnictwie Dębno, a w latach 1986-1997 kierował Nadleśnictwem Głusko. W 1997 roku został powołany na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego Lasów Państwowych. Tę funkcję pełnił do 1998 roku, kiedy to objął stanowisko dyrektora RDLP w Szczecinie. Szczecińską dyrekcją LP kierował do 2001 roku. W latach 2001–2007 był prezesem spółki Polwood w Krzywinie. Od 26 października 2006 roku przewodzi Komisji Leśno – Drzewnej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz