DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Białka Tatrzańska

www.bialkatatrzanska.com

Autor: JR
Źródło: www.bialkatatrzanska.com
Data: 2007-10-17


Tegoroczne zawody narciarskie branży drzewnej organizujemy w Białce Tatrzańskiej

Kaniówka,  Trasa nr 3Kaniówka, Trasa nr 3Fot. www.bialkatatrzanska.com

Zima w Białce Tatrzańskiej
Tutejsze stoki są łagodne, trasy szerokie i dobrze utrzymane. Znajduje się tu ponad 20 wyciągów, w tym 3 koleje krzesełkowe, 3 osobowa o długości 1380m, 4 osobowa o długości 800 m i 6 osobowa o długości 1350 m, wyciągi orczykowe i talerzykowe.

Przepustowość wszystkich wyciągów w Białce Tatrzańskiej to ok. 15 000 osób na godzinę - wyciagi w jednym systemie karty to ok 10 000 osób na godzinę, natomiast długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15.000m. Białka Tatrzańska zapewnia swoim gościom ponad 5000 miejsc noclegowych.

Ukształtowanie terenu, warunki klimatyczne oraz zapotrzebowanie turystów skłoniło białczańskich gospodarzy do stworzenia warunków sprzyjających uprawianiu różnorodnych sportów zimowych. Jedną z największych białczńskich atrakcji są wyciągi narciarskie.

Kilkanaście wyciągów usytuowanych na naturalnych stokach o różnym nachyleniu i długości przyciąga amatorów białego szaleństwa z całej Polski. Trasy wyciągów są starannie przygotowywane przez ratraki, sztucznie naśnieźane, a stoki oświetlone, co umożliwia korzystanie z wyciągów także nocą.

Przy wyciągach znajdują się kuszące gastronomie z gorącymi posiłkami i napojami oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i szkółki narciarskie...

 

Białka Tatrzańska (Zdjęcia: 3)

Kaniówka,  Trasa nr 3KaniówkaKaniówka

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz