DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Śniegołomy na e-drewno

Lasy Państwowe

Autor: Dominik Jabłoński
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2007-02-09


Nadleśnictwa RDLP Olsztyn rozpoczęły sprzedaż drewna za śniegołomów w systemie e-drewno należącym do Lasów Państwowych.

Według stanu na 9 stycznia w systemie zostało wystawione przez nadleśnictwa: Dobrocin, Iława, Susz, Miłomłyn i Kudypy ok. 50 tys m3 drewna, głównie sosnowego. W zależności od nadleśnictwa akcje kończą się pomiędzy 12-15 lutego.

System e-drewno działa pod adresem internetowym www.e-drewno.pl. Aby skorzystać z niego należy przejść procedurę rejestracji w systemie Portalu Leśno-Drzewnego, do logowania wykorzystywane jest ten sam login i hasło co podczas rokowań internetowych. Ze względu na właśnie wprowadzone zmiany, konieczna jest konieczność ustalenia uprawnień dla osoby reprezentującej klienta na aukcji e-drewno.pl oraz posiadanie adresu poczty elektronicznej.

Czynnikiem rozstrzygającym podczas aukcji przeprowadzanych na e-drewno jest cena. Przy równych cenach zgłoszonych przez dwóch klientów wyższe miejsce w rankingu zajmie oferta z korzystniejszym dla Lasów Państwowych (czyli szybszym) terminem płatności. Jeśli zgłoszone ceny i terminy płatności są równe decyduje kolejność zgłoszenia ofert.

W systemie e-drewno licytowany będzie m.in. surowiec z puli pochodzącej z rokowań internetowych nie odebrany przez klientów w terminach zgodnych z harmonogramem zapisanym w umowach.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz