DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Budować każdy może - XIV Ogólnopolskie Targi DOM

Autor: JR
Źródło:
Data: 2005-02-01


XIV Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz XIV Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD I TY

Od czego zacząć budowę domu, jak najsprawniej i najtaniej ją poprowadzić, gdzie znaleźć najlepsze materiały i wyposażenie – odpowiedź na te wszystkie pytania będzie można znaleźć podczas tegorocznych Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Wystawę, w dniach 13 – 15 kwietnia, już po raz czternasty organizują Targi Kielce.

Targi DOM
Targi DOM to dziś jedna z największych wystaw branży budowlanej w południowo-wschodniej Polsce. Z roku na rok przyciągają nie tylko coraz więcej wystawców, ale i tłumy widzów. Rośnie bowiem liczba osób zainteresowanych budową własnego domu, targi natomiast dają im unikatową możliwość uzyskania pełnej wiedzy na temat tego typu inwestycji, możliwości jej finansowania i sposobów szybkiej realizacji.
Podczas targów swoją ofertę zaprezentują m. in. firmy zajmujące się produkcją i handlem materiałami budowlanymi, chemią budowlaną, oknami, drzwiami, bramami, pokryciami dachowymi, elementami wykończeniowymi itp. Nie zabraknie także propozycji firm usługowych, specjalizujących się w wykonywaniu elewacji, fasad, nawierzchni, instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, oświetlenia, wentylacji i klimatyzacji.

Salon Okien i Drzwi
Podczas tegorocznej wystawy przewidziano aż sześć salonów tematycznych, w tym specjalną wystawę Salon Okien i Drzwi. Wystawcy przygotowują także pokazy malowania wnętrz, urządzania łazienek i kuchni, a nawet budowy domu od podstaw. Widzowie będą mieli również wyjątkową okazję obejrzeć, podczas specjalnych pokazów, praktyczne zastosowanie nowoczesnych materiałów i narzędzi budowlanych. W pawilonach wystawienniczych Targów Kielce ustawione zostaną specjalne ścianki zwiedzający będą mieli okazję na żywo obserwować wszystkie prace remontowo - wykończeniowe, a także bezpłatnie zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie m.in. malowania, tapetowania, czy układania kafelków.
Wszyscy zainteresowani aranżacją i wystrojem wnętrz będą mogli także zasięgnąć bezpłatnych porad u architektów, specjalizujących się w tej dziedzinie budownictwa. Konferencje dla samorządowców zorganizuje natomiast Świętokrzyska Izba Architektów Polskich.
Oprócz firm z branży swoją ofertę kredytów budowlanych i mieszkaniowych przedstawią banki. Dzięki temu podczas targów można będzie nie tylko zaplanować szczegółowo budowę domu, czy wybrać jego wyposażenie, ale także dowiedzieć się o możliwości finansowania budowy. Doradcy hipoteczni od ręki będą w stanie przeprowadzić symulację konkretnego kredytu oraz przedstawić wszelkie warunki jego uzyskania.
W poprzedniej edycji targów bogatą ofertę przedstawiły firmy zajmujące się projektowaniem „inteligentnych” budynków, jak również firmy specjalizujące się w systemach wentylacyjnych i grzewczych. Organizatorzy zapewniają, że również podczas tegorocznej edycji targów DOM ta właśnie część branży budowlanej będzie bogato reprezentowana.
Równolegle z targami DOM, również po raz czternasty, odbędą się Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD I TY.
Fontanny, oczka wodne, urządzenia zraszające, kwiaty cięte, doniczkowe, drzewa i krzewy owocowe, szklarnie i ich wyposażenie, sprzęt ogrodniczy, maszyny dla ogrodnictwa, akcesoria do urządzania placów zabaw, meble ogrodowe, domki letniskowe, grille - to tylko część bogatej oferty Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD I TY. Wystawę, w dniach 13 – 15 kwietnia, po raz czternasty organizują Targi Kielce.

OGRÓD i TY
OGRÓD i TY to wystawa, która przyciąga tłumy miłośników przydomowych ogrodów, zieleńców i ogródków. Dziesiątki wystawców (podczas ubiegłorocznej wystawy było ich 80) i najwybitniejszych na świecie fachowców od „zielonej architektury” prześciga się w pomysłach, nowinkach i atrakcjach. Zwiedzający mogą uzyskać informacje od fachowców dotyczące projektowania, urządzania i pielęgnacji terenów zielonych, a także na temat zagospodarowania i aranżacji terenów zielonych oraz obejrzeć różne nowości związane z zagospodarowaniem działek i ogrodów.
Wystawa OGRÓD i TY to impreza, której adresatem są głównie producenci i projektanci architektury ogrodowej. Na targach można obejrzeć meble ogrodowe, altany, domki letniskowe, ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, odlewy artystyczne, oświetlenie ogrodowe, baseny, fontanny, oczka wodne, urządzenia zraszające i nawadniające, jak również rośliny ozdobne i krzewy, sprzęt ogrodniczy, narzędzia i maszyny dla ogrodnictwa. Bogatą ofertę swoich najnowszych wyrobów zaprezentują producenci altan i mebli ogrodowych.

Widzowie będą mogli skorzystać także ze specjalistycznych porad projektantów ogrodów. Największą atrakcją dla zwiedzających będzie jednak zapewne – jak co roku – kiermasz, połączony ze sprzedażą roślin ogrodowych. Zwiedzający będą mieli możliwość porównania cen oraz zakupienia kwiatów, krzewów i innych, często niezwykle rzadkich i egzotycznych roślin. Widzów i przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji na pewno nie zabraknie.

Targi z rekomendacją
Targi OGRÓD i TY to „Targi z rekomendacją” Polskiej Korporacji Targowej.

Budować każdy może - XIV Ogólnopolskie Targi DOM (Zdjęcia: 3)

<center><font color=darkred> <b>TARGI DOM</center></font></b>Wystawa OGRÓD i TY

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz