DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

KOSZ Sp. z o. o. z certyfikatem FSC

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2007-01-29


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit P.W. Kosz Sp. z o. o. w miejscowości Dzielna, k/Ciasnej.

W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-2133, obowiązujący w okresie od 4 stycznia 2007 roku do 3 stycznia 2012 roku.

Firma z miejscowości Dzielna jest producentem drzwi wewnętrznych, listew podłogowych i wykończeniowych, profili meblowych, ościeżnic oraz frontów meblowych. Wytwarzane z płyt MDF oraz litego, sosnowego drewna wyroby dostosowywane są do wymagań klienta. Każde zamówienie odbiorcy jest traktowane indywidualnie zarówno w odniesieniu do kolorystyki stosowanych laminatów, sposobów wykończenia jak i rodzajów profili. Nowoczesny park maszynowy oraz szeroka gama oprzyrządowania umożliwia produkowanie różnorodnych wzorów i kształtów. Troska o jakość i spełnianie nawet najbardziej wyszukanych kompozycji wyrobu finalnego są domeną systematycznie rozwijającej się firmy. 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz