DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Tras-Intur SA kupuje nowe ciężarówki

Autor:
Źródło:
Data: 2007-01-26


Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Tras-Intur SA realizuje plany wymiany parku samochodowego. W ubiegłym tygodniu spółka podpisała umowy z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Autos Sp. z o.o. z siedzibą w Solcu Kujawskim na dostawy dwunastu ciągników i naczep.

Zakupione zostaną ciągniki siodłowe Renault Premium 450.18.T o wartości 785 tys. euro oraz naczepy marki Schmitz o wartości ponad 271 tys. euro.

Dostawa ciągników nastąpi w terminie 14 tygodni od daty podpisania umów oraz wpłat zaliczek, natomiast naczep w terminie 16 tygodni.

Zarząd Tras-Intur zamierza sfinansować nabycie środków transportu w drodze leasingu wnosząc opłaty stanowiące udział własny w wysokości 20-25 % całej wartości inwestycji.

Nowoczesne ciągniki pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacji (m.in. mniejsze zużycie paliwa, niższe opłaty związane z ochroną środowiska).

Zgodnie z informacjami zarządu, wzbogacenie parku samochodów ciężarowych o 12 nowych zestawów dostawczych pozwoli spółce sukcesywnie zwiększać ilość obsługiwanych klientów na terenie całej Europy. Tras-Intur SA stanie się bardziej konkurencyjny w dziedzinie transportowo-spedycyjnej, co pozwoli również na pozyskanie nowych kontrahentów w kierunku stolarki budowlanej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz