DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Rozpoczęły się targi Budma

Autor: dja
Źródło:
Data: 2007-01-23


Wyjątkowo dobra koniunktura w budownictwie sprawiła, że na największych w Polsce targach budowlanych - Budma w Poznaniu, zjawiło się ponad 1200 wystawców, prezentujących swoją ofertę na blisko 40 tys. m2 powierzchni wystawowej.

Wśród tegorocznych wystawców pojawiło się stosunkowo dużo firm reprezentujących branżę drzewną. Oprócz obecnych, jak co roku firm oferujących podłogi, płyty drewnopochodne i stolarkę otworową, wyjątkowo widoczna jest oferta tartaków, zwłaszcza oferujących wiązary i prefabrykowane konstrukcje dachowe.

Po raz pierwszy okazałe stoisko zaprezentowała największa polska firma branży tartacznej KPPD Szczecinek

Jak co roku obecna były taki firmy jak Andrewex, Ardi czy Kronopol. Oczywiście nie zabrakło też producentów okien wśród których wymienićmożna Stolbud Włoszczowa czy producenta okien dachowych Fakro.

Szczególnie bogatą ofertę prezentują liczni producenci drzwi, ta grupa branżowa jest reprezentowana znacznie mocniej niż na poprzedniej edycji targów.

Od lat obecni producenci domów z drewna np. Wirex, Magnus oraz Stowarzyszenie Dom Drewniany wciąż starają się promować modę na ten rodzaj budownictwa.

Nie zabrakło producentów i dystrybutorów podłóg drewnianych i paneli laminowanych

Ciekawą ofertę przedstawiło również kilka firm oferujących sauny.

Obecny na targach był również zdobywający w ostatnich latach dużą popularność pellet. Chociaż nie jako samoistny produkt, ale paliwo do piecy centralnego ogrzewania i kominków

Rozpoczęły się targi Budma (Zdjęcia: 6) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz