DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

BUDMA 2007: Targi dużych oczekiwań

MTP - Budma

Autor:
Źródło: MTP - Budma
Data: 2007-01-22


Ponad 1200 wystawców z kilkudziesięciu państw, 40.000 m2 powierzchni ekspozycyjnej, a także bogaty program wydarzeń – to krótka charakterystyka Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu. Już niebawem, w dniach od 23 do 26 stycznia 2007, dostarczą wiele cennych informacji dla branży.
BUDMA 2007 odbywa się pod patronatem Ministra Budownictwa i Ministra Transportu oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich.

fot. MTPfot. MTP

Będą tłumy
Z uwagi na dobrą koniunkturę i ożywienie w budownictwie, organizatorzy przewidują wysoką frekwencję inwestorów z kraju i zagranicy. Duża ilość zapowiadanych nowości wskazuje, że jakość oferty wystawców spełni duże oczekiwania rynku. Znaczące są także wzrosty ilościowe – są branże, jak np. stolarka okienna czy materiały budowlane, które w porównaniu z poprzednimi targami odnotowują zarówno większą liczbę wystawców, jak i powierzchnię ekspozycji. Największą dynamiką charakteryzuje się budownictwo sportowe – w tym sektorze targów ekspozycje wystawców zajmą powierzchnię ponad dwukrotnie większą.

Łatwe zwiedzanie
Ekspozycja targów BUDMA jest podzielona na czytelne segmenty tematyczne, ułatwiające dotarcie do poszukiwanej oferty: Salon materiałów budowlanych, Salon stolarki otworowej, Salon wykończenia, wystroju i małej architektury, Salon usług budowlanych, Dachy, Centrum budownictwa drogowego i inżynieryjnego, Centrum budownictwa sportowego oraz Salon nieruchomości i inwestycji INVESTFIELD. Ich uzupełnieniem będą strefy specjalne, jak Wyspa Nowości – eksponująca najnowsze hity wystawców, czy BudShow – pokazujący finalny efekt zastosowań nowoczesnych produktów i technologii.

W powyższej formule firmy uczestniczące w targach BUDMA 2007 przedstawią materiały budowlane i izolacyjne, chemię budowlaną, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, szkło, profile, okna, drzwi oraz okucia, bramy i ogrodzenia, schody i windy.

Dni fachowców
Program wydarzeń stworzono w odniesieniu do wszystkich grup wystawców i zwiedzających. Wiele interesujących informacji mogą zdobyć przedstawiciele samorządów – oferta dla nich to zarówno Salon nieruchomości i inwestycji INVESTFIELD, jak i Centrum budownictwa sportowego. Dla kadry inżynieryjno-technicznej zorganizowano Dni Inżyniera Budownictwa, dla architektów – Targowe Spotkania z Architekturą, a dla handlowców – Dzień Dystrybutora. Dla rzemieślników przygotowano liczne prezentacje i warsztaty (Dzień Dekarza, Dzień Glazurnika, Rzemieślnicze Forum Budowlane). Natomiast z myślą o inwestorach indywidualnych organizowany jest BudShow – aktywny pokaz materiałów i technologii budowlanych „na żywo”.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz