DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Potentat stawia na Poznań

Autor:
Źródło:
Data: 2007-01-15


Pfleiderer Grajewo S.A., czołowy producent płyt drewnopochodnych wykorzystywanych w przemyśle meblarskim, weźmie udział w Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA 2007. W nowym pawilonie 7A, na stoisku o powierzchni 150 m2, skoncentruje się na nowej kolekcji dekorów płyt laminowanych i blatów. Zaprezentuje również dekory, które będą dostępne w ofercie lakierowanej płyty MDF.

Fabryka Mebli
Ważnym elementem uczestnictwa koncernu w poznańskiej imprezie jest aktywny udział w projekcie zatytułowanym „Fabryka Mebli”. Ta unikatowa inicjatywa polega na uruchomieniu pełnowymiarowej linii produkcyjnej, której będą mogli przyjrzeć się zwiedzający. Pfleiderer Grajewo S.A. ufundowała płyty drewnopochodne do realizacji projektu biurka.
Jakie czynniki wpłynęły na decyzję Spółki o wystawieniu się na targach FURNICA? Jak mówi Przemysław Grodzki, z-ca dyrektora ds. marketingu Pfleiderer Grajewo S.A., targi są jednym z najbardziej efektywnych narzędzi pomagających dotrzeć do klientów z firm działających w relacjach business to business. Poprzez aktywne uczestnictwo w tego typu wydarzeniach można zweryfikować działanie relacji firmy z jej obecnymi i przyszłymi kontrahentami.
Podejmując decyzję o wystawieniu się na poznańskiej imprezie Spółka Pfleiderer Grajewo zajęła bardzo wyraźne stanowisko wobec rozdzielenia Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA od targów MEBLE ( w to miejsce pojawiła się FURNICA). Dziś wyraźnie opowiada się za specjalizacją i wydzieleniem dwóch niezależnych targów – dla producentów i dystrybutorów mebli (MEBLE), oraz dla dostawców materiałów, akcesoriów i technologii dla meblarstwa (FURNICA). (Joe)

MTP

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz