DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Szkolenie dla auditorów FSC w Polsce

Autor:
Źródło:
Data: 2007-01-11


NEPCon organizuje corocznie szkolenia dla auditorów FSC. Zeszłoroczny kurs odbył się w Druskiennikach na Litwie. Jego kontynuacją będzie szkolenie, które odbędzie się w tym roku w Polsce. Trwać będzie od 22 do 26 lutego 2007 w Krakowie i będzie prowadzone w języku angielskim.

Kurs jest adresowany do przyszłych auditorów FSC, pracowników krajowych inicjatyw FSC, pracowników zajmujących się zagadnieniami certyfikacji w organizacjach pozarządowych, pracowników firm /lasów, którzy są odpowiedzialni za certyfikację oraz wszystkich zainteresowanych nabyciem szczegółowej wiedzy odnośnie wymogów certyfikacji.
Szkolenie będzie podzielone na sześć modułów obejmujących następujące zagadnienia: techniki auditowania, wprowadzenie do zagadnień FSC, certyfikacja zarządzania lasami, certyfikacja Kontroli Pochodzenia Produktu (CoC), certyfikacja drewna kontrolowanego (CW), użycie logo FSC.

Specjalna zniżka przewidziana jest dla przedstawicieli krajowych inicjatyw FSC oraz organizacji pozarządowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w kursie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety i odesłanie jej na adrese-mail ik@nepcon.net
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 lutego. Ilość miejsc ograniczona.Potwierdzam chęć wzięcia udziału w 5 -dniowym Kursie Auditorów FSC, które odbędzie się w Krakowie w dniach 22-26 lutego 2007. Opłata za kurs w wysokości 1000 EUR (netto) obejmuje 5-cio dniowy kurs, materiały szkoleniowe oraz wyżywienie w trakcie trwania kursu. Koszty zakwaterowania, w zależności od wybranej opcji będą poniesione dodatkowo.

Nazwisko:
Płeć:
Stanowisko:
Organizacja:
NIP:
Adres:
Telefon:
Faks:
Email:
Życzenia odnośnie specjalnego wyżywienia:
Ilość noclegów w hotelu:
Preferowany typ pokoju (pokój jednoosobowy 54 EUR/doba, pokój dwuosobowy 30 EUR/doba za osobę)

Więcej informacji o szkoleniu w języku angielskim na polskiej stronie www.nepcon.net w dziale Dokumenty
W języku polskim bliższych informacji udziela :
Dorota Kwiatkowska, NEPCon Sp. z o.o., tel. +48 12 295 03 73, 12 295 03 77, faks: +48 12 295 03 74, dk@nepcon.net, www.nepcon.net

NEPCon

JR

REKLAMA
Cennik usług reklamowych

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz