DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Gdańska Wiosna Budowlana

Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Autor: MTG SA
Źródło: Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
Data: 2005-01-04


W kwietniu już po raz dwunasty organizujemy Gdańską Wiosnę Budowlaną – targi średnich i małych przedsiębiorstw branży budowlanej. Impreza ma charakter regionalny, bierze w nich udział ok. 100 firm. Dużą grupę uczestników stanowią producenci wyrobów niemających cech produkcji masowej – drewnianych schodów, nietypowej stolarki okiennej, witraży itp.

POKAŻ KLIENTOM OSZCZĘDNE BUDOWNICTWO!POKAŻ KLIENTOM OSZCZĘDNE BUDOWNICTWO!

Wystawcy targów poszukują nabywców swoich wyrobów ale także są zainteresowani rozszerzeniem swojej oferty przez wdrożenie technologii lub dystrybucję innych towarów o podobnym charakterze. Szczególnie dla dużych producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych udział w Gdańskiej Wiośnie Budowlanej jest wspaniała okazją znalezienia regionalnych partnerów handlowych.

Odbiorcami targów są sklepy i hurtownie północnej Polski, firmy usługowo-budowlane oraz indywidualni odbiorcy zainteresowani niebanalnymi produktami i technologiami.

GWB zyskuje coraz większe zainteresowanie firm, zrzeszeń i organizacji niemieckich. Odwiedzenie targów zapowiadają przedsiębiorcy z okolic Stuttgartu, Drezna, Halle. O targach powiadomiły swoich członków izby rzemieślnicze z Magdeburga i Poczdamu.

Dużym zainteresowaniem fachowców i majsterkowiczów cieszą się pokazy prawidłowego stosowania materiałów budowlanych i wykończeniowych w wykonaniu producentów, organizowane pod patronatem ogólnopolskiego miesięcznika „Budujemy Dom”.

Najciekawszy wyrób oferowany na targach przez wystawców jest nagradzany Bursztynowym Medalionem. Hity rynkowe wybiera publiczność w plebiscycie dla odwiedzających.

Zakres tematyczny:

• materiały budowlane

• maszyny i narzędzia

• chemia i pochodne

• materiały i urządzenia instalacyjne

• podłogi, stropy, schody

• okna, drzwi, fasady

• wyposażenie i aranżacje wnętrz

• bramy i ogrodzenia

• infrastruktura ogrodowa.

Informacje :

Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

80-382 Gdańsk

ul. Beniowskiego 5

Tel. 58/ 55 49 360 , tel./fax 58/55 49 209

e-mail d.zienkiewicz@ mtgsa.com.pl

www.mtgsa.pl/wiosnabudowlana


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz