DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 
TARTACZNICTWO

Mark-Drew w posiadaniu certyfikatu FSC

NEPcon

Autor: oprac. JR
Źródło: NEPcon
Data: 2006-12-28


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit firmy Mark-Drew Marek Krotecki w miejscowości Białężyn k/ Poznania. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-2101, obowiązujący w okresie od 30. listopada 2006 roku do 29. listopada 2011 roku.

Pierwsza z firm z certyfikatem FSC produkująca prawidła do skór zwierząt futerkowych. Ponadto w zakres oferowanych przez Mark-Drew wyrobów wchodzą także: tarcica, elementy konstrukcyjne, podłogi, schody oraz elementy klejone.

Obecnie w produkcji wykorzystywane są następujące gatunki drewna: sosna, świerk, modrzew, jesion, buk i dąb. Elastyczność firmy na zapotrzebowania odbiorców, terminowość realizacji zamówień oraz indywidualne podejście do każdego klienta doceniane są na rynku krajowym i zagranicznym.

Unowocześniany park maszynowy, rozbudowa zakładu oraz systematycznie zwiększająca się liczba pracowników ukierunkowane są na podnoszenie jakości wyrobów, szybkości realizacji zleceń oraz wydajności przedsiębiorstwa.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz