DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Mobilny i wielofunkcyjny – nowy stół warsztatowy

STANLEY Sales and Marketing Poland

Autor: PR inf. prasowa<br><font color=gray>opr. JR</font>
Źródło: STANLEY Sales and Marketing Poland
Data: 2006-12-15


Wprowadzany na rynek stół Mobile Project Center firmy Stanley to unikalne połączenie warsztatu i wózka narzędziowego.

<center><font color=darkred><b>Składany stół warsztatowy<br></b> fot. Stanley</font></center><center><font color=darkred><b>Składany stół warsztatowy<br></b> fot. Stanley</font></center>

Nowy produkt marki Stanley - Mobile Project Center - jest przeznaczony dla osób, które wykonują prace budowlane, remontowe, wykończeniowe czy monterskie. To urządzenie uniwersalne, szczególnie polecane tym, którzy często pracują poza swoim warsztatem czy siedzibą firmy. Osoby te muszą sobie zazwyczaj radzić w miejscach, gdzie nie ma blatów, ani jakichkolwiek innych powierzchni roboczych przeznaczonych do wykonywania tego rodzaju prac. Z myślą o nich firma Stanley wprowadza rozwiązanie umożliwiające przemieszczanie się wraz ze swoim stanowiskiem pracy. Nowy stół warsztatowy Stanley’a to urządzenie na tyle mobilne i lekkie, że można je zabierać w każde miejsce i wykorzystywać zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami.

Stół Mobile Project Center to przede wszystkim duża powierzchnia robocza umieszczona na optymalnej do pracy wysokości 85 cm. Blat urządzenia wytrzymuje ciężar 300 kg, pełniąc przy tym wiele różnych funkcji. Dzięki zintegrowanemu z blatem zaciskowi stolarskiemu, istnieje możliwość stabilnego zamocowania obrabianego przedmiotu między częściami stołu. W blacie znajdują się specjalne otwory, w które w czasie przerwy w pracy można odłożyć narzędzia.
Cenionym przez użytkowników udogodnieniem stosowanym w stołach warsztatowych jest mobilność. O wysokiej funkcjonalności Mobile Project Center świadczy to, że nie trzeba go nosić, lecz można nim wygodnie dojechać w wyznaczone miejsce pracy. Stół został wyposażony w wytrzymałe, metalowe nogi i łożyskowane koła, dzięki czemu można nim manewrować zarówno na terenie budowy, jak też wewnątrz budynków, np. na schodach. Nowatorskim rozwiązaniem, wykorzystanym w urządzeniu Stanley jest też część, rozszerzająca możliwości jego zastosowania o funkcję wózka. Dzięki temu, przy użyciu Mobile Project Center można transportować przedmioty, np. skrzynie narzędziowe, narzędzia czy materiały budowlane o ciężarze do 100 kg. Przemieszczanie się z wózkiem dodatkowo ułatwiają wysuwane, teleskopowe rękojeści.

Nowe urządzenie firmy Stanley zostało dostosowane do potrzeb transportu i przechowywania. Po złożeniu stół Mobile Project Center jest płaski i zajmuje niewiele miejsca.
W sklepach dostępna będzie także uproszczona wersja nowego produktu Stanley – składany stół warsztatowy. Różni się on od Mobile Project Center tym, że nie wyposażono go w funkcję wózka. Zarówno stoły warsztatowe, jak też inne nowości produktowe firmy Stanley będą prezentowane podczas targów BUDMA 2007, odbywających się w Poznaniu w dniach 23 – 26 stycznia 2007 roku. Firma Stanley będzie prezentować swoje narzędzia na stoisku nr 48 w pawilonie nr 2. Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Sugerowane ceny detaliczne:
Mobile Project Center – 540,00 PLN
składany stół warsztatowy Stanley – 440,00 PLN


Informacje o firmie Stanley
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.
W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.
W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

www.stanleyworks.pl

Mobilny i wielofunkcyjny – nowy stół warsztatowy (Zdjęcia: 3)

<center><font color=darkred><b>Składany stół warsztatowy<br></b> fot. Stanley</font></center><center><font color=darkred><b>Składany stół warsztatowy<br></b> fot. Stanley</font></center><center><font color=darkred><b>Składany stół warsztatowy<br></b> fot. Stanley</font></center>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz