DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Barlinek: Na Ukrainie zgodnie z planem

Barlinek SA

Autor: dja
Źródło: Barlinek SA
Data: 2006-11-14


Zarząd Barlinek SA poinformował, że budowa zakładu produkcyjnego deski barlineckiej w Winnicy na Ukrainie przebiega zgodnie z założonym harmonogramem rzeczowym i finansowym.

Z prac przewidzianych w harmonogramie rzeczowym, najbardziej zaawansowane są prace związane z budową głównej hali produkcyjnej z zapleczem socjalnym i magazynowym o powierzchni ponad 20.000 m2. Wykonane już zostały fundamenty, konstrukcja stalowa słupów i dachu, a także na ukończeniu są roboty polegające na pokryciu dachu i ścian blachą stalową.

Wśród pozostałych robót budowlano-montażowych wykonano i oddano do użytku rurociąg kanalizacji zewnętrznej, zasilanie w wodę, budynek stacji pomp ppoż, a także 3500 m2 placu składowego półfabrykatów.

Aktualnie w trakcie realizacji jest plac składowy surowca o pow. 2.000 m2. Najbliższe plany obejmują montaż kotłowni i suszarni drewna.

Pierwsze dostawy maszyn i urządzeń nowej linii do produkcji deski podłogowej planowane są na miesiąc styczeń 2007r. Termin uruchomienia fabryki na Ukrainie nie ulega zmianie i planowany jest na III kwartał 2007r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz