DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

SDD zaprasza na Targi BUDMA 2005 - Poznań!

Stowarzyszenie Dom Drewniany

Autor: SDD/ http://www.domydrewniane.org/aktualnosci/050125.php
Źródło: Stowarzyszenie Dom Drewniany
Data: 2004-12-26


To już kolejna edycja targów, które są znaczącą pozycją w kalendarzu każdego przedsiębiorcy z branży. Po raz pierwszy zaistnieje tam jednak Stowarzyszenie Dom Drewniany jako współorganizator seminarium a także wystawca.

Targi Budma (25-28.01.2005 r.) są doskonałą okazją do zaprezentowania naszej działalności i roli, jaką pełnimy propagując drewno i ideę domu drewnianego. Podczas całej edycji targów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie nr 3, gdzie będzie można uzyskać informacje o budownictwie domów z drewna w tym technologiach budowy, projektach, firmach wykonawczych.

Osoby zainteresowane uzyskaniem większej ilości informacji zapraszamy do udziału w seminarium nt. budownictwa drewnianego, które odbędzie się podczas drugiego dnia targów, tj. 26.01.2005 r. (środa) - pawilon nr 11 (iglica) w godzinach 11.30 - 15.30. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Program będzie obejmować: zastosowanie drewna w budownictwie, systemy konstrukcyjne w budownictwie domów z drewna, technologie budowy domów z drewna, wymagania dla budownictwa drewnianego, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i materiałów budowlanych, promocja drewna.

Podsumowaniem seminarium będzie zorganizowana przez Stowarzyszenie Dom Drewniany konferencja prasowa (godz. 16 w VIP LOUNGE - paw. nr 3) do udziału, w której serdecznie zapraszamy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz