DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Pfleiderer odnowił certyfikat FSC

Autor:
Źródło:
Data: 2006-10-20


NEPCon Sp. z o.o. przeprowadził łączony audit certyfikacyjny w Pfleiderer Grajewo S.A. oraz Pfleiderer Prospan S.A. Ocenie podlegał system kontroli pochodzenia produktu FSC oraz system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000.

Rezultatem pozytywnej oceny systemu kontroli pochodzenia produktu jest przyznanie firmom Pfleiderer Grajewo S.A. i Pfleiderer Prospan S.A. certyfikatu FSC (Forest Stewardship Council). Certyfikat ten wydany został przez Rainforest Alliance w ramach programu SmartWood. Certyfikat o numerze SW-COC-2053 jest ważny od 17 października 2006 roku do 16 października 2011 roku.
Akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 przyznany został przez NEPCon Sp. z o.o. w dniu 21 sierpnia 2006 roku.
Pfleiderer Grajewo S.A. i Pfleiderer Prospan S.A. to zakłady należące do koncernu Pfleiderer – drugiego na świecie producenta płyt wiórowych kierowanych do meblarstwa i wyposażenia wnętrz. Koncern posiada obecnie w Europie kilkanaście fabryk ściśle specjalizujących się w produkcji materiałów dla przemysłu meblarskiego.

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz