DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Pfleiderer MDF rozpoczyna rekrutację

Pfleiderer

Autor: dja
Źródło: Pfleiderer
Data: 2006-10-09


Rozpoczyna się rekrutacja pracowników związana z realizowaną przez Pfleiderer Grajewo S.A. budową fabryki płyt MDF. Uruchomienie produkcji płyty w nowym zakładzie planowane jest na II kwartał 2007 roku. Bezpośrednio w fabryce zostanie zatrudnionych około 100 osób.

Pfleiderer MDF Sp. z o.o. poszukiwać będzie operatorów prasy, mechaników, elektryków, operatorów suszarni, wózków widłowych i sprzętu technologicznego. Kandydaci z wykształceniem elektrycznym i mechanicznym, automatycy oraz technolodzy drewna a także osoby z uprawnieniami na wózki widłowe i sprzęt ciężki będą szczególnie poszukiwani. Niewątpliwym atutem każdej z osób będzie doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych.

Oferta skierowana jest także do kandydatów z mniejszym doświadczeniem, pragnących się uczyć i zdobywać nowe umiejętności. Liczba rekrutowanych pracowników będzie się stopniowo zwiększać wraz z postępem budowy fabryki. Zatrudnione osoby będą przygotowywane do swoich obowiązków poprzez cykl szkoleń w fabrykach o podobnym profilu w Niemczech, szkoleń w wewnętrznych w zakładach w Grajewie i Wieruszowie, szkoleń na temat techniki i technologii produkcji płyt MDF oraz codziennej pracy u boku bardziej doświadczonych pracowników w fabryce w Grajewie do czasu uruchomienia nowego zakładu.

Informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć m.in. na stronie internetowej www.pfleiderer.pl w dziale "Oferty Pracy".


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz