DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Jesienna wystawa maszyn SCM Group

DREWNO.PL

Autor: Hubert Wasyl
Źródło: DREWNO.PL
Data: 2006-10-05


W ostatnich dniach września, SCM Polska zaprosiła do nowej siedziby w Suchym Lesie k. Poznania swoich dotychczasowych kontrahentów oraz przyszłych klientów na "drzwi otwarte" SCM Group.

Siedziba SCM POlska<br>fot. SCM PolskaSiedziba SCM POlska<br>fot. SCM Polska

Tym razem w programie imprezy znalazły się pokazy działania maszyn i urządzeń tworzących kompletne linie produkcyjne. Pokazy skierowane były przede wszystkim do małych oraz średnich przedsiębiorców choć SCM posiada również w ofercie maszyny dla firm produkujących na dużą skalę.

Podczas prezentacji pokazano m.in. obrabiarki do produkcji płytowych elementów meblowych (formatyzerkę do rozkroju parkietów płyt, okleiniarkę wąskich płaszczyzn, okleiniarkę i frezerkę do wąskich płaszczyzn krzywoliniowych), elementów litych (pilarkę wielotarczową, strugarkę czterostronną, szlifierkę szerokotaśmową, pilarkę tarczową) oraz do elementów meblowych (pilarkę tarczową, okleiniarkę wąskich płaszczyzn, wiertarkę wielowrzecionową).

Dużą uwagę zwróciła formatyzerka do rozkroju pakietów płyt Galaxy 125 włoskiej firmy Gabbiani, która została laureatem Złotego Medalu na targach Drema w roku 2006. Pokazana została również profesjonalna pilarka formatowa do rozkroju płyt w formie pakietów - SI 450 charakteryzująca się praktyczną i funkcjonalną obsługą, dużą wydajnością oraz możliwością cięcia pod dowolnym kątem.

Wszystkie maszyny zostały przedstawione w nowoczesnej i profesjonalnie przygotowanej hali. Doradcy techniczni z Polski jak i z Włoch służyli pomocą odpowiadając na pytania przyszłych kontrahentów, którzy odwiedzili siedzibę SCM w tym czasie. Oprócz obsługi technicznej w czasie drzwi otwartych można było skosztować kuchni zarówno polskiej jak i dań włoskich, delektować się smakołykami oraz wypić kawę i porozmawiać z osobami działającymi w branży drzewnej.

Podsumowując, drzwi otwarte firmy SCM okazały się udanym przedsięwzięciem pod względem technicznym oraz praktycznym – zainteresowani z pewnością nie byli rozczarowani. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne prezentacje firmy SCM Polska.

Jesienna wystawa maszyn SCM Group (Zdjęcia: 5)

Siedziba SCM POlska<br>fot. SCM Polska

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz