DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Commodus: sieć salonów meblowych

Swarzędz Meble

Autor: dja
Źródło: Swarzędz Meble
Data: 2006-10-04


Commodus Sp. z o.o. (Warszawa) zawarł umowę franchisingu z Swarzędz Meble SA.

Na mocy tej umowy Swarzędz Meble przyznała spółce Commodus prawo do prowadzenia działalności polegającej na sprzedaży mebli dostarczonych przez Swarzędz Meble z wykorzystaniem znaku towarowego "Swarzędz" oraz wyraziła zgodę na posługiwanie się w/w znakiem towarowym w materiałach promocyjnych i reklamowych promujących ofertę handlową Swarzędz Meble. Z kolei spółka Commodus zobowiązała się do sprzedaży mebli w ramach sieci franchisingowej Swarzędz Meble.

Commodus uruchomił już salony sprzedaży w Krakowie, Toruniu, Białymstoku i Łodzi. W trakcie organizacji jest salon w Kielcach. Ponadto zobowiązał się do utworzenia dalszych salonów (maksymalnie ma ich być 15) na terenie wschodniej i centralnej Polski, w których będą sprzedawane meble Swarzędza.

Prognozowana przez Commodus wartość zamówień na meble Swarzędza do końca 2006r. określona została na minimum 1,5 mln zł, a na 2007r. - na minimum 3,5 mln zł. Umowa została zawarta na czas określony do 31 grudnia 2009r. z możliwością przedłużenia na okres 2 lat. W umowie tej Swarzędz Meble zastrzegł sobie prawo pierwokupu całej tworzonej sieci sprzedaży lub poszczególnych jej placówek.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz