DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

KRISPOL i NICE kontra wścibski sąsiad

Autor: opr. JR
Źródło: KRISPOL/NICE
Data: 2006-09-24


Pomoże, doradzi, podleje kwiaty i popilnuje domu podczas naszej nieobecności - dobry sąsiad to prawdziwy skarb. Co jednak jeśli jest niczym z piekła rodem, a jego zachowanie spędza nam sen z powiek? Najlepiej byłoby się wyprowadzić…Tylko dokąd i skąd wziąć na to pieniądze?! My proponujemy lepsze rozwiązania

Już teraz zainstaluj rolety KRISPOL wzbogacone automatyką od NICE, by nic nie zmąciło Twojego spokoju!
Wielkimi krokami zbliża się jesień, za nią zima, a to oznacza długie i zimne wieczory, które najchętniej spędzamy w domu. Przy zapalonym świetle jeszcze trudniej jest nam ukryć się przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest instalacja rolet. KRISPOL posiada w swej ofercie rolety, które nie tylko chronią przed ciekawskimi sąsiadami, ale również przed włamaniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i hałasem.

Rolety KRISPOL produkowane są w oparciu o najnowocześniejszy system na polskim rynku z myślą o użytkownikach ceniących sobie estetykę, jakość i komfort. Z powodzeniem można dopasować je do wyglądu każdego budynku.
Mogą być stosowane zarówno w nowym budownictwie, jak i przy renowacji już istniejących obiektów. Pancerze rolet dostępne są w wielu niestandardowych kolorach, a ich obudowy można zamówić w dowolnym kolorze palety RAL, dzięki temu zawsze można znaleźć rozwiązanie, które będzie doskonale komponować się z nowoczesną architekturą, w której kolor jest jednym z ważniejszych elementów decydujących o atrakcyjności budynku. Na szczególną uwagę zasługują obudowy przypominające wyglądem drewno (m.in. złoty dąb, orzech oraz mahoń), które doskonale pasują do budynków o charakterze tradycyjnym.

Czasem sąsiad to nasz najlepszy przyjaciel, ale bywa też osobą najlepiej zorientowaną w naszych prywatnych sprawach, a tego niekoniecznie sobie życzymy. Aby jednym naciśnięciem pilota utrudnić sąsiadom wścibianie nosa w nie swoje sprawy zamontuj rolety wzbogacone automatyką od NICE.

Jednym z najważniejszych elementów systemu automatyki są centrale sterujące. Poza doskonałym wzornictwem posiadają wiele przydatnych funkcji, dzięki którym istnieje możliwość dopasowania ich do własnych potrzeb. Miniaturowa centrala sterująca od NICE – MINDY TT1N świetnie funkcjonuje w połączeniu z silnikiem roletowym 230V/ 500W. Do wyboru jest kilka modeli pilotów, które potrafią zaskoczyć niezwykłym wyglądem m.in. FLO, SMILO, NICEWAY oraz zapewnić Ci odpowiednią wygodę. Dodatkowo MINDY posiada dwie możliwości programowania centrali: Tryb I „góra-stop-dół”, Tryb II „krok-po-kroku”, „otwiera”, „zamyka” oraz programowalny czas pracy od 4 sekund do 4 godzin.

Niezbędnym urządzeniem w systemie automatyki rolet jest czujnik klimatyczny, efektem jego pracy może być automatyczne opuszczenie rolet tuż po zmroku co oznacza, że możesz poczuć się zupełnie swobodnie i nie obawiać sie, że ktoś może Cię podglądać.

NICE i KRISPOL z pewnością zniechęcą nawet najbardziej wścibskiego sąsiada!

KRISPOL i NICE kontra wścibski sąsiad (Zdjęcia: 4) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz