DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

QuickSlide: takiego noża jeszcze nie było!

STANLEY<small> Sales and Marketing Poland <br>Effective Public Relations</small>

Autor: opr. JR
Źródło: STANLEY<small> Sales and Marketing Poland <br>Effective Public Relations</small>
Data: 2006-09-25


Nawet nie zauważysz, kiedy nie będziesz mógł się bez niego obejść...

<center><FONT color=darkslategray>  <small><b>QuickSlide</center></b></small></font><center><FONT color=darkslategray> <small><b>QuickSlide</center></b></small></font>

Nóż kieszonkowy to jeden z tych przedmiotów, które przydają się w najmniej oczekiwanym momencie. Staje się nieoceniony w czasie remontu, kiedy trzeba otwierać szczelnie zaklejone pudła z glazurą i panelami. Służy do rozcinania foliowych opakowań świeżo zakupionych mebli do samodzielnego montażu. Jest niezbędny w czasie przeprowadzki, podczas majsterkowania w warsztacie oraz wykonywania drobnych prac w ogrodzie. Wędkarz przetnie nim żyłkę, żeglarz skróci linę a kobieta otworzy zgrzewkę wody mineralnej.

W takich sytuacjach najszybciej poradzimy sobie, stosując QuickSlide - najnowszy produkt w ofercie firmy Stanley. W całości wykonano go z metalu, co gwarantuje ogromną wytrzymałość i odporność na zniszczenie.
QuickSlide jest przy tym niewielki i zaskakująco lekki, dzięki czemu nie przeszkadza i zawsze można go mieć pod ręką. Trwały i praktyczny zaczep, w który wyposażyli nóż projektanci, umożliwi wygodne noszenie QuickSlide'a przy pasku. Dzięki zaczepowi, noża nie trzeba już chować w kieszeni koszuli lub spodni. Nie ma też konieczności, aby wrzucać go do torby, w której potem trudno go odnaleźć. Przymocowany do paska zawsze pozostanie na swoim miejscu a wystarczy jeden ruch ręki i można zacząć go używać.

QuickSlide to absolutna nowość w ofercie Stanley'a także pod względem ostrza. Nóż ten wyposażono w wymienne ostrze trapezowe. Ze względu na unikalność pomysłu, sposób wymiany tego ostrza został opatentowany. Jest wygodny i szybki, ponieważ nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy przycisnąć i przesunąć do przodu spust blokady ostrza, podnieść zatrzask i wsunąć nowe ostrze.

Dużym atutem QuickSlide jest także możliwość stosowania w nim niemal wszystkich typów ostrzy trapezowych i hakowych. Dzięki temu, bez większego wysiłku można znaleźć w sklepie pasujący element i wymienić zużyty na nowy. To istotne ułatwienie dla tych, którym zależy na czasie i komforcie stosowania. Z myślą o oszczędności czasu i wysiłku użytkowników opracowano także niezawodny sposób blokowania i chowania ostrza noża QuickSlide. Nóż można otworzyć i zamknąć za pomocą tylko jednej ręki. Druga może być zajęta, a i tak skutecznie poradzimy sobie z użyciem QuickSlide.

Przedmiot o tylu zaletach doskonale nadaje się na prezent. Nowoczesny, praktyczny i estetycznie zapakowany. W krótkim czasie QuickSlide stanie się ulubionym podręcznym narzędziem każdego mężczyzny. A kobiety też wielokrotnie docenią, że mają u boku tak sprawnego pomocnika... Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Sugerowana cena detaliczna:
Nóż QuickSlide - 42,00 zł (brutto)
Informacje o firmie Stanley
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1883 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego. W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

www.stanleyworks.pl

QuickSlide: takiego noża jeszcze nie było! (Zdjęcia: 4)

<center><FONT color=darkslategray>  <small><b>QuickSlide</center></b></small></font><center><FONT color=darkslategray>  <small><b>Wędkarz przetnie żyłkę,<br>żeglarz skróci nim linę </center></b></small></font><center><FONT color=darkslategray>  <small><b>Wymienne ostrze trapezowe</center></b></small></font><center><FONT color=darkslategray>  <small> <b>Trwały i praktyczny zaczep</center></b></small></font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz