DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Wkrótce otwarcie fabryki Pfleiderera w Rosji

Pfleiderer

Autor: dja
Źródło: Pfleiderer
Data: 2006-09-05


8 września 2006 roku nastąpi oficjalne otwarcie fabryki OOO Pfleiderer w Novgorodzie, spółki należącej do Pfleiderer Grajewo SA.

Pierwsze prace na "zielonych<br>polach" fot. PfleidererPierwsze prace na "zielonych<br>polach" fot. Pfleiderer

W uroczystości otwarcia nowej fabryki uczestniczyć będą przedstawiciele rządu, rosyjskich władz lokalnych , zarząd i kierownictwo spółek działających w ramach koncernu Pfleiderer AG oraz klienci i dostawcy z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, a także przedstawiciele mediów.

Głównym punktem programu będzie część oficjalna z udziałem wszystkich zaproszonych gości, konferencja prasowa, a także zwiedzanie nowej fabryki.

Projekt budowy zakładu produkcyjnego Pfleiderera w Novgorodzie jest na chwilę obecną największą polską inwestycją w Rosji. Budowa realizowana była jako green-field czyli od podstaw - "na zielonym polu".

Nowa fabryka produkować bedzie płyty wiórowe surowe oraz laminowane, a moce produkcyjne zakładu osiągną docelowo 500 tys. m3 płyty surowej rocznie.

Spółka już w lutym 2006r. rozpoczęła produkcję płyt laminowanych, natomiast w lipcu nastąpiło pełne rozpoczęcie produkcji płyty surowej. Do końca III kw. 2006r. planowane jest prowadzenie prac w zakresie optymalizacji technicznej zakładu mającej doprowadzić do osiągnięcia pełnych mocy produkcyjnych.

Wkrótce otwarcie fabryki Pfleiderera w Rosji (Zdjęcia: 4)

Pierwsze prace na "zielonych<br>polach" fot. PfleidererBudowa hali produkcyjnej<br>fot. PfleidererWidok na zakład z "lotu ptaka"Widok na zakład z "lotu ptaka"

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz