DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Swarzędz powiększył radę nadzorczą

Autor:
Źródło:
Data: 2006-08-31


NWZ Swarzędz Meble SA podjęło uchwałę o rozszerzenia Rady Nadzorczej z pięciu do siedmiu osób. W związku z powyższym Walne Zgromadzenie powołało na Członków Rady Nadzorczej Swarzędz Meble SA Katarzynę Niedzielską-Czyż oraz Janusza Franciszka Morawskiego.

Katarzyna Niedzielska-Czyż ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek Prawo, Uniwersytet Viadrina we Franfurcie nad Odrą uzyskując tytuł Bachalor of german and polish law oraz Podyplomowe Studium Master of Business Administration na Uniwersytecie Szczecińskim. Sudiowała również na Uniwersytecie Utrecht w Holandii na kierunku International Law of Humen Rights w ramach międzynarodowego programu wymiany studentów. Na Uniwersytecie Szczecińskim - Wydziałe Prawa i Administracji - Katerda Prawa Cywilnego i Handlowego otrzymała tytuł doktora. Ukończyła kurs kandydata na członka Rady Nadzorczej spółek z udziałem Skarbu Państwa, kurs języka niemieckiego w Goethe Instytut w Rothenburgu oraz Trening Pamięci i Koncentracji. Jest autorką licznych publikacji naukowych m. in.w zakresie europejskiej spółki akcyjnej.
W październik 2003 r. podjęła pracę na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, prowadząc w Punkcie Wykładowym w wałczu wykłady z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego. Obecnie pracuje jako adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego i Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp.

Janusz Franciszek Morawski ukończył Akademię Nauk Społecznych w Warszawie. W latach 1982 - 1990 był kierownikiem autoryzowanej stacji obsługi samochodów. Następnie pracował jako specjalista d/s handlowych w P.H. Marimex we Wrocławiu, a obecnie jest kierownikiem serwisu samochodowego Hyundai we Wrocławiu. Ukończył kurs dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Pełnił też funkcję sekretarza Rady Nadzorczej Spolmot VII Sp. z o.o. we Wrocławiu.

Na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu spółki, udział akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na tym Zgromadzeniu był następujący: 1. Kulig-Morawska Joanna 850.009 (liczba głosów) 40,18% (udział w liczbie głosów) 1,27% (udział w ogólnej liczbie głosów na Zgromadzeniu)
2. BOP "Merpol" Sp. z o.o. 735.415 (liczba głosów) 34,75% (udział w liczbie głosów) 1,10% (udział w ogólnej liczbie głosów na Zgromadzeniu)
3. Skrobutan Romulad 449.189 (liczba głosów) 21,23% (udział w liczbie głosów) 0,67% (udział w ogólnej liczbie głosów na Zgromadzeniu)


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz