DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Dębowa elegancja i trwałość na lata

Autor:
Źródło:
Data: 2006-08-08


W czerwcu 2006 firma Urzędowski wprowadziła do swojej oferty okna dębowe.
Okna dębowe Urzędowski są uzupełnieniem dotychczasowej oferty okien z drewna sosnowego i meranti. Będą oferowane w stylistyce Softline i będą wykonywane we wszystkich dotychczas oferowanych wymiarach, jak również wg indywidualnych projektów.

Okna będą dostępne w dwóch wariantach: Standard Softline oraz ekskluzywnym Galux z możliwością zastosowania potrójnej szyby o współczynniku przenikania ciepła 0,5 W/m2K. Okna te z pewnością zainteresują klientów, którzy cenią dobry smak i szlachetne materiały, a z drugiej strony preferują rozsądne zakupy na lata. Dębowe okno raz zamontowane, niezmiennie, przez długi czas, będzie zdobić dom, stanowić szczelną ochronę cieplną i akustyczną oraz zapewniać naturalny mikroklimat mieszkańcom.
Cena tych okien jest bardzo atrakcyjna - obecnie w ofercie promocyjnej będą dostępne w cenie okien z drewna meranti.

Dąb to dąb. Dąb synonim trwałości, niezmienności, wytrzymałości, znajduje swoje szczególne zastosowanie właśnie przy wyrobie okien. Aby okno było dobre i pewnie chroniło mieszkańców przed wpływami atmosferycznymi, musi być szczelne i odporne na zniekształcenia.
Dębowe okna Urzędowski, nie odkształcają się, odporne są na działanie warunków atmosferycznych (deszcz, wiatr, śnieg, mróz, promieniowanie UV) , nie poddają się korozji biologicznej (drewno dębowe nawet bez impregnacji jest odporne na działanie grzybów), wykazują się dużą stabilnością montażową ( wysoka zdolność do trzymania wkrętów, zamocowań i okuć)

Dąb w różnych kolorach.
Okna dębowe Urzędowski będą oferowane w 7 podstawowych kolorach: od naturalnego złotego dębu, przez czerwienie, aż po eleganckie ciemne brązy. Paleta lakierów została dobrana tak by pozwolić na uzyskanie takich samych kolorów, jak na drewnie meranti.
Kolor nanoszony jest w trójetapowym procesie lakierowania, co zapewnia doskonałą jakość powłoki na długie lata.

Cena dębowego okna o wym. 146 x 144 cm wynosi 1’033zł netto.

info: Kasia Mańka
echoPR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz