DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Spotkanie leśników i drzewiarzy

Autor:
Źródło:
Data: 2006-07-17


Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Radomiu zorganizował wyjazd szkoleniowy, na którym przedstawiciele leśników i drzewiarzy mogli zapoznać się ze szczegółami działalności obu branż.

SITLiD ze statutowego obowiązku podejmuje różnorodne zadania służące polskiemu leśnictwu i drzewnictwu, wychodząc naprzeciw potrzebom tych gałęzi gospodarki narodowej.
W szkoleniu wzięli udział pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu i podległych jednostek oraz przedstawiciele przemysłu drzewnego z terenu radomskiej dyrekcji. W trakcie szkolenia uczestnicy zwiedzili Tartak – Olczyk, największy tartak działający na terenie RDLP w Radomiu. Mogli także zapoznać się z technologią produkcji, w znanych z produkcji okien i drzwi zakładach Stolbud - Włoszczowa (...)
Uczestnicy zgodnie podkreślili, że choćby z racji surowca branża leśna i drzewna muszą blisko ze sobą współpracować. Obu stronom zależy, aby współpraca ta układała się jak najlepiej. Służą temu częste wzajemne kontakty pozwalające na wymianę poglądów i wypracowywanie wspólnych wniosków - podkreślili w podsumowaniu uczestnicy wyjazdu szkoleniowego (...)

Mariusz Turczyk
Rzecznik prasowy RDLP w Radomiu

WWW.LP.GOV.PL


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz