/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowy Styl wśród największych firm Podkarpacia

Autor:
Źródło: Nowy Styl
Data: 2006-07-03


Dwie firmy z Grupy Nowy Styl - Nowy Styl i Baltic Wood, znalazły się na "Liście 100 największych przedsiębiorstw Podkarpacia w 2005r.". Nowy Styl został sklasyfikowany na 7. pozycji, a Baltic Wood na 44.

W głównym zestawieniu Nowy Styl, z przychodami ze sprzedaży w wysokości 475,9 mln zł, uplasował się na 7. pozycji (awans z 8). W dwóch innych kategoriach został odnotowany na 5. pozycji – największa sprzedaż eksportowa i największy pracodawca.

Z kolei Baltic Wood, z przychodami ze sprzedaży w wysokości 113,3 mln zł, zajął 44 miejsce (awans z 49). Firma została także sklasyfikowana w trzech innych kategoriach: największy eksporter (na 10. miejscu), największy udział eksportu w sprzedaży (6), rentowność sprzedaży (10).

Lista jest przygotowywana od pięciu lat przez dziennik "Super Nowości" oraz Wyższą Szkołę Zarządzania w Rzeszowie. Główne kryterium klasyfikacji to przychody ze sprzedaży. Firmy są też oceniane w kilku innych kategoriach, np. największy pracodawca, największy eksporter, największa dynamika przychodów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz