DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Nowy Styl jedzie na Mundial

Autor:
Źródło:
Data: 2006-06-04


Znane są już nazwiska większości zawodników, którzy pojadą na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Nowy Styl będą reprezentować debiutujące na imprezie tej rangi krzesło Webstar i stół Rico.

Obecność produktów Nowy Styl na Mistrzostwach to duża zasługa spółki Nowy Styl Francja, która przekonała firmę GL MOMIBLIER-Generale Location (europejskiego potentata w wyposażaniu obiektów sportowych) do wybrania naszych reprezentantów. 1000 naszych wyrobów będzie służyło dziennikarzom korzystającym z biur prasowych zlokalizowanych przy stadionach.

RICO:
Niezastąpiony, zaprojektowany z myślą o imprezach konferencyjnych lub bankietach. Stół można łatwo rokładać i składać, po złożeniu stół zajmuje niewiele miejsca - można wówczas ułożyć go jeden na drugim lub pionowo, w szeregu. Dzieki temu można ekonomicznie wykorzystywać powierzchnię magazynową. Metalowa lakierowana rama, blat dostępny w trzech wymiarach, wykonany z płyty wiórowej, oklejony melaminą w kolorze buku.

WEBSTAR:
Nowoczesne i wygodne krzesło biurowe. Praca na nim pozwala zapomnieć o siedzeniu i skupić się na zadaniach do wykonania. Mnogość mechanizmów i wykończeń umożliwia dopasowanie go do wnętrza i wymagań użytkownika.

Dotychczasowe największe "sportowe" osiągnięcia firmy Nowy Styl, to obecność 50.000 krzeseł na Igrzyskach Olimpijskich Ateny 2004 i zamontowanie ponad 50.000 szt. ram do krzeseł na stadionie w Duesseldorfie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz