DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Konsultacje sektorowe - Infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku

Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej

Autor: Justyna Jarych
Źródło: Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej
Data: 2006-06-01


Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej serdecznie zaprasza na konsultacje sektorowe Priorytetu X Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013 - Infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku, które odbędzie się w dniu 13 czerwca br. o godz. 11.00 w siedzibie Izby, przy ul Gotarda 9, w sali konferencyjnej na parterze.

W spotkaniu potwierdzili udział: wiceminister Rozwoju Regionalnego Tomasz Nowakowski, wicedyrektor Departamentu Energetyki Ministerstwa Gospodarki Zbigniew Kamieński, wicedyrektor Departamentu Koordynacji Programów Infrastrukturalnych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Jarosław Orliński oraz wicedyrektor Departamentu Globalnych Problemów Środowiska i Zmian Klimatu Ministerstwa Środowiska Monika Lesz.

W spotkaniu wezmą także najprawdopodobniej udział przedstawiciele NFOŚiGW.

Celem spotkania jest zapoznanie przedsiębiorców działających w branży energetycznej z możliwościami i zasadami uzyskiwania wsparcia dotacyjnego ze środków funduszy strukturalnych UE i Funduszu Spójności na inwestycje ekologiczne w latach 2007-2013, w tym na wykorzystanie OZE, a także przekazanie uwag i postulatów dotyczących PO IiŚ przedstawicielom Rządu.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz