DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

77 firm walczy o godło Teraz Polska

Autor:
Źródło: Wirtualnemedia.pl
Data: 2006-05-25


77 firm walczy o godło "Teraz Polska" - Poinformował na środowej konferencji prasowej Andrzej Czernek, prezes zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Wyniki konkursu zostaną przedstawione 12 czerwca br.

Jak podkreślił Czernek, w XVI edycji konkursu dominują przedsiębiorstwa małe i średnie, zatrudniające do 200 osób. Stanowią one 63 proc. firm uczestniczących w tegorocznym konkursie.
Czernek poinformował, że z każdym rokiem zwiększa się liczba dużych firm (zatrudniających powyżej 500 pracowników), ubiegających się o Polskie Godło Promocyjne "Teraz Polska". Dotyczy to głównie przedsiębiorstw branży chemicznej, budowlanej, maszynowej oraz informatycznej.

Kapituła będzie oceniać przede wszystkim jakość produktów i usług, wzornictwo oraz sytuację ekonomiczno-finansową przedsiębiorstw. "Spośród 60 produktów zgłoszonych do konkursu pozytywną ocenę otrzymało 55. Z kolei z 33 zaprezentowanych usług do Polskiego Godła Promocyjnego +Teraz Polska+ nominowano 26" - powiedział Czernek.

Do tej pory w konkursie wzięło udział blisko 4 tys. polskich firm, 274 zostały nagrodzone. Godło "Teraz Polska" daje możliwość promowania produktów, usług, miejscowości i regionów.

 

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz