DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Drema 2006 - Podsumowanie Targów

Autor: na
Źródło:
Data: 2006-04-28


Staje się już tradycją, iż Targi Drema skupiają uwagę nie tylko znawców branży drzewnej ale i wielu im pokrewnych.

TARGI DREMA I FURNICA

W 2006 roku targi DREMA odbyły się w dniach od 24 – 27 kwietnia 2006 r. – czyli w zmienionym terminie w stosunku do lat ubiegłych. Rok ten przyniósł również rozdzielenie targów DREMA od wystawy MEBLE.

Równolegle z DREMĄ od 2006 roku odbyły się będą Targi Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli FURNICA. O ile jednak DREMA ma długoletnią tradycję, o tyle FURNICA – to całkowicie nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich. Był on zrealizowany jako odpowiedź na sugestie dotychczasowych wystawców i zwiedzających.

Takie rozwiązanie pozwoliło zwiedzającym - w jednym miejscu i czasie - zapoznać się z pełną ofertą rynkową skierowaną do firm zajmujących się obróbką drewna, a w szczególności produkujących meble. Nowy termin DREMY umożliwił wystawcom uczestniczenie w innych ważnych targach przemysłu drzewnego w Europie. Został on bowiem ustalony w taki sposób, aby z nimi nie konkurować, a uzupełniać się.

Targom towarzyszyły liczne konferencje i konkursy, w tym m.in. III Rzemieślnicze Forum Drzewne, V Mistrzostwa Polski we wbijaniu gwoździ, Wystawa Nowości w branży akcesoriów i półfabrykatów meblowych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie mają nadzieję, że nowe pomysły zostały przyjęte z zadowoleniem, zarówno przez dotychczasowych, jak również nowych wystawców i zwiedzających. A tym samym pozwolą także na trwałe zapisanie się w kalendarzu wiodących europejskich targów branżowych.

Portal DREWNO.PL otrzymał podziękowanie od Dyrekcji Targów za wkład w organizację imprezy.

Zobacz Fotorelację z targów >>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz