DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Drema 2006 wystartowała

Drewno.pl

Autor: dja
Źródło: Drewno.pl
Data: 2006-04-24


W Poznaniu rozpoczęły się targi Drema i Furnica. Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna - Drema biją kolejny rekord. W tym roku w imprezie uczestniczy blisko 500 firm prezentujących się na ok. 20.000 m2 ekspozycji.

Stoisko Drewno.pl i FPDStoisko Drewno.pl i FPD

W trakcie targów odbędą się takie wydarzenia jak IV Rzemieślnicze Forum Drzewne przygotowywane przez Cech Rzemiosł Drzewnych, seminaria organizowane przez stowarzyszenie producentów maszyn dla przemysłu drzewnego DROMA i firmę Multiplan. Czasopisma "Lakiernictwo Przemysłowe" i "Meble, Materiały i Akcesoria" prowadzić będą pokazy nowoczesnych technologii nanoszenia barwników, impregnatów i lakierów na powierzchnie drewniane.

W kalendarzu targowym debiutuje nowa impreza - Furnica - Targi Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli, nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich wydzielony z targów meblowych. Dzięki temu już pierwsza edycja imprezy, zgromadziła ok. 200 firm z 17 krajów, których ekspozycje zajmują 5 pawilonów targowych o łącznej powierzchni ponad 6.000 m2.

Drema 2006 wystartowała (Zdjęcia: 3)

Stoisko Drewno.pl i FPDStoisko firmy WeimaDREMA Hala nr 2

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz