DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Barlinek w Internecie - program aranżacji wnętrz

Barlinek SA

Autor:
Źródło: Barlinek SA
Data: 2004-12-02


Barlinek S.A. - producent naturalnych podłóg drewnianych - uruchomił na swoich stronach internetowych praktyczny, bezpłatny program, który umożliwia wizualizację pomieszczenia z zastosowaniem 25 rodzajów deski barlineckiej oraz nieograniczonej liczby kolorów ścian. To nieoceniona pomoc dla osób przymierzających się do aranżacji własnego mieszkania oraz fantastyczna zabawa dla tych, którzy po prostu lubią "przemeblowywać".

Podgląd ekranu podczas aranżacjiPodgląd ekranu podczas aranżacji

Urządzanie pomieszczeń wymaga z reguły wielu przemyśleń, a ewentualne pomyłki bywają bardzo kłopotliwe. Zwłaszcza główny bohater naszych mieszkań – podłoga stanowi najmniej podatny na wymianę, ze względu na oczywiste koszty, element wystroju. Teraz, dzięki programowi do wizualizacji wnętrz na stronie www.barlinek.com.pl można zrobić bezpieczną przymiarkę.

Goście serwisu korzystający z programu mają do wyboru 5 rodzajów umeblowanych pomieszczeń. Po wyborze zdjęcia (poprzez kliknięcie) można przystąpić do zabawy z doborem podłóg i kolorów ścian. Bogactwo wzorów i barw deski barlineckiej daje wiele możliwości aranżacyjnych. W programie umieszczono 25 wzorników prezentujących rodzime i egzotyczne gatunki deski barlineckiej. Paleta możliwości obejmuje pełne spektrum podłóg drewnianych, począwszy od podłóg tradycyjnych w wydaniu naturalnym i barwionym (barwiony dąb i buk), poprzez rzadziej spotykane gatunki rodzime m.in.: klon, akację, wiąz, aż po intensywnie bordowe, pomarańczowe i ciemno brązowe gatunki egzotyczne, takie jak: padouk, badi czy tali i wiele wiele innych. Poprzez kliknięcie na wzornik, następuje zmiana podłogi na zdjęciu. Podobną operację wykonuje się z kolorami ścian, które wybiera się ze specjalnej palety. Program umożliwia precyzyjne dobranie barw i ocenę charakteru wnętrza, a ponadto stwarza okazję do znakomitej zabawy. Wszelkie oryginalne pomysły, zanim znajdą swoje urzeczywistnienie w konkretnych decyzjach, mogą być sprawdzone na ekranie komputera.

Strona www.barlinek.com.pl to kompendium wiedzy nt. oferty deski barlineckiej i jej nowości. Dla przymierzających się do kupna podłogi z Barlinka przygotowano kalkulator, który sprawnie obliczy ilość potrzebnej podłogi, materiału na warstwę wyrównującą oraz listew przypodłogowych. Dla gości serwisu przygotowano również dział z poradami aranżatora wnętrz. O radę odnośnie montażu podłóg i nie tylko można również zapytać specjalistów Barlinek S.A. on-line. Strona jest stale wzbogacana o nowe informacje o firmie i jej produktach.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz