DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

UNIVERPOL w posiadaniu certyfikatu FSC

Autor:
Źródło:
Data: 2006-04-13


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit UNIVERPOL Sp. z o. o. w miejscowości Bochnia. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-1831, obowiązujący w okresie od 16 marca 2006 roku do 15 marca 2011 roku.

Spółka posiada dwa działy produkcyjne: metalowy (zajmujący się obróbką skrawanie, spawaniem, tłoczeniem blach na zimno) oraz dział obróbki drewna, specjalizujący się w produkcji systemów załadunkowych do transportu morskiego, powietrznego oraz lądowego. Ponadto oferta wyrobów drewnianych obejmuje wysokiej jakości meble ogrodowe, opakowania drewniane do transportu np. elementów szklanych, aparatury specjalistycznej i precyzyjnej.
Na życzenie klienta firma wykonuje opakowania z przeznaczeniem m.in. na prezenty, wykonuje także elementy reklamowe, różnego rodzaju szkatułki, pudełka (także według wskazań i sugestii odbiorcy) np. na krawaty, napoje, itp. Wszystkie z wykonywanych wyrobów charakteryzują się niepowtarzalnym wzorem i oryginalnym wykończeniem. Obsługa dokonywana jest kompleksowo z możliwością dostarczenia wyrobu do klienta

www.nepcon.net


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz