DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Swarzędz Meble sprzedaje nieruchomości

Autor:
Źródło:
Data: 2006-04-07


Swarzędz Meble SA podpisał z firmę GUMIKO Gummi Recykling z siedzibą w Mosinie przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości.

Umowa dotyczy nieruchomości w Mosinie, przy u. Sowinieckiej, w skład której wchodzi grunt o powierzchni 26.673 m2 będący w użytkowaniu wieczystym spółki wraz z posadowionymi na nim budynkami i budowlami (budynek ciepłowni, rampa i bocznica kolejowa) stanowiącymi własność Swarzedz Meble SA.

Na nieruchomości tej nie jest prowadzona żadna działalność gospodarcza i jest ona zbędna. Wartość transakcji ustalona została na kwotę 850.000 zł netto. Zapłata ceny nastąpi w dniu zawarcia umowy przyrzeczonej sprzedaży .Do czasu zawarcia umowy przyrzeczonej powyższa nieruchomość została wydzierżawiona Kupującemu.

Zarząd Swarzedz Meble SA poinformował również, że podpisano protokół uzgodnień co do sprzedaży innej nieruchomości spółki położonej w Mosinie. Protokół dotyczy gruntu o powierzchni 13.847 m2 wraz z posadowionymi na nim budynkami i budowlami (hale produkcyjne i magazynowe). Swarzędz Meble S.A. jest użytkownikiem wieczystym gruntu i właścicielem budynków i budowli. Cena sprzedaży ustalona została na kwotę 650.000 zł netto. Nabywcą zostanie firma BAUMAL z siedzibą w Mosinie.

Zgodnie z informacjami zarządu, sprzedaż powyższych nieruchomości wynika z obecnie realizowanego planu restrukturyzacji Swarzędz Meble SA.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz