DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

sia Abrasives zmiana plany inwestycyjne

Autor:
Źródło:
Data: 2006-03-21


Ze względu na kolejny rok wzrostu eksportu oraz planowany zakup następnej linii produkcyjnej, zmieniają się plany i miejsce budowy nowej siedziby i zaplecza produkcyjnego firmy.

W lutym tego roku sia Biuro Technologiczne Sp. z o.o. podpisała umowę o zakup gruntów na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, w Podstrefie Goleniów Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na powierzchni ponad 22,5 tysiąca metrów kwadratowych powstanie nowa hala produkcyjno–magazynowa wraz z zapleczem socjalnym, połączona z częścią biurową oraz Centrum Szkoleniowym. Do nowej hali przeniesiona zostanie cała dotychczasowa produkcja firmy. Dodatkowo uruchomiona zostanie nowoczesna linia do konfekcjonowania taśm ściernych. Wartość całej inwestycji wraz z maszynami może przekroczyć 11 milionów złotych , a jej zakończenie planowane jest na koniec 2007 roku.

Tereny Podstrefy Goleniów są zlokalizowane bezpośrednio przy autostradzie łączącej Skandynawię z Berlinem oraz będącą częścią trasy z Berlina do Olsztyna. Położenie to zapewnia szybki i tani przepływ towarów i usług. Obszar parku przecina wewnętrzna nowo wybudowana droga. Gmina Goleniów zabezpiecza potrzeby energetyczne przedsiębiorców i inwestorów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz