DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

FurniFab - po raz czwarty w Poznaniu

Survey Marketing

Autor:
Źródło: Survey Marketing
Data: 2006-03-14


W dniach od 14 do 16 marca 2006 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbęwa się czwarta edycja targów FurniFab – Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich.

W tych dniach w hali nr 6A wszystko poświęcone jest nowościom prezentowanym przez branże kooperujące z polskim i wschodnioeuropejskim przemysłem mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia: materiałom obiciowym i drukowanym, skórze naturalnej i sztucznej, mikrofazom, inletom i poduszkom, materiałom tapicerskim i sklejanym. Specjalnością targów FurniFab jest zawieranie atrakcyjnych transakcji w przypadku zakupu większej ilości towaru. W marcowych targach w Poznaniu uczestniczy prawie 100 wystawców z dwunastu krajów europejskich: Polski, Belgii, Czech, Danii, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Niemiec, Turcji, Włoch, Szwajcarii i Szwecji. Oczekuje się przybycia około 2.000 gości-specjalistów.

W tym roku organizator targów, firma Survey Marketing + Consulting Sp. z o. o. z Poznania, po raz pierwszy przeprowadzi w ramach FurniFab, we współpracy z polskim atelier wzorniczym D.A.B. Borowiński z Łodzi forum trendów, adresowane do wystawców i specjalistów z branży.

W ramach forum wystawcy targów FurniFab zaprezentują wybór swoich najatrakcyjniejszych, najnowszych tkanin, przygotowanych na nadchodzący sezon w oparciu o aktualne trendy kolorystyczne i trendy w doborze materiałów, opracowane przez atelier Marka Borowińskiego. Zlokalizowane w hali nr 6A forum trendów stanowić będzie platformę kierowanej do kręgów specjalistów skoncentrowanej informacji na temat wyrazistych trendów kolorystycznych i trendów w doborze materiałów. W pierwszym dniu targów (na piętrze, nad restauracją o godz. 16.00) dr Borowiński przeprowadzi prezentację, przedstawiając koncepcję forum trendów na targach FurniFab.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz