DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Spotkanie z Wiceprezesem Fundacji Ekofundusz.

Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej

Autor:
Źródło: Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej
Data: 2006-02-22


W związku ze zmianami kadrowymi dokonanymi w ostatnim czasie w składzie Rady Fundacji Ekofundusz, istnieje poważne prawdopodobieństwo, że podczas najbliższego posiedzenia Rady, zwołanego na 14 marca br., mogą nie zostać rozpatrzone nowe zasady udzielania dotacji, które zamierzaliśmy przedstawić Państwu na spotkaniu z wiceprezesem zarządu fundacji Krzysztofem Szamałkiem w dniu 15 marca. W związku z powyższym, po konsultacjach z przedstawicielami Ekofunduszu, podjęliśmy decyzję o odwołaniu planowanego spotkania do czasu wyjaśnienia planów i zamierzeń nowej Rady Fundacji.

Za dokonane zmiany serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie zapewniamy Państwa, że jeśli tylko zostaną zatwierdzone nowe zasady finansowania zadań z zakresu energetyki odnawialnej przez Fundację Ekofundusz, zostaną Państwo o tym poinformowani. Wtedy też przekażemy Państwu nowy termin spotkania z przedstawicielem Zarządu i Rady Fundacji Ekofundusz.

Maciej Stryjecki
Dyrektor Generalny PIGEO
Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej serdecznie zaprasza na spotkanie z Panem Krzysztofem Szamałkiem - Wiceprezesem Fundacji Ekofundusz, które odbędzie się w dniu 15 marca br. o godz. 12.00 w siedzibie Izby przy ul. Gotarda 9 w Warszawie, w sali konferencyjnej na parterze.

Na spotkaniu zostaną przedstawione nowe możliwości oraz nowe zasady pozyskiwania dotacji z Fundacji Ekofundusz na inwestycje w energetyce odnawialnej w roku 2006, które zostaną przyjęte przez Radę Fundacji w dniu 14 marca br.

Beata Kobalczyk
Kierownik Biura PIGEO


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz